حریم خصوصی

فروشگاه رضایی ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است. برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند. تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند. تنها ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است. همچنین تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است . و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد. فروشگاه  رضایی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

توجه داشته باشید که  و 09228854962 – 09382507878  شماره‌هایی اطلاع رسانی هستند . فروشگاه رضایی از طریق آنها برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است. که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ی ما را به اطلاع کاربران می‌رساند. همچنین روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد .

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه رضایی ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام SHR است . لذا در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Shr.store.esf@gmail.com اطلاع دهید.

باید تاکید کنیم که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است . لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد. جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد با خود کاربر بوده . وکاربر حق هر گونه ادعا علیه فروشگاه رضایی را از خود سلب می‌کند. ما هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌دانیم . برای همین اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کنیم . مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشیم در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهیم ..در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فروشگاه رضایی وجود ندارد . کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

تیم فروش  SHR ، برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد. و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس :

09382507878 – 03132290002  (پاسخگویی در ساعات اداری)

09228554962  پشتیبانی سایت ( لطفی )

آدرس فروشگاه :

اصفهان، میدان احمد آباد ، ابتدای خیابان بزرگمهر ، مجتمع برلیان ، طبقه زیرین ، فروشگاه رضایی