قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | قطعات موبایل اصفهان

قطعات موبایل | قطعات تلفن همراه

شناخت اقسام قطعات موبایل و کاربرد هر کدام

معرفی قطعات اصلی موبایل

1-نمایشگر در قطعات موبایل

مقایسه ال سی دی LED  LCD,

نقطه ضعف ال سی دی AMOLED :

2-باتری در قطعات موبایل

3- SoC

4- هارد و ذخیره سازی اطلاعات

5-مودم ها در قطعات موبایل

6-دوربین در قطعات موبایل

7-سنسورها در قطعات موبایل

Mobile parts Title
Rezaei mobile spare parts store Departman
Sir lotfi By
20 min time
2136 Count

 

در این مقاله از قطعات موبایل رضایی اصلی ترین بخش های یک موبایل مانند ال سی دی سرویس پک را بررسی خواهیم کرد .

شناخت اقسام قطعات موبایل و کاربرد هر کدام

تلفن های همراه  از چه قسمت هایی تشکیل شده اند ؟. گوشی موبایل از قطعات بسیار ریز و پیچیده ای ساخته شده اند.  اما حتما در زمان خرید موبایل هیچ یک از این قطعات برای ما مهم نیستند.

اما همچنان، ملزم میدانیم اطلاعات ابتدایی از قطعات موبایل خود داشته باشید .

امروز ما قطعات حیاتی موبایل  مانند ال سی دی سرویس پک که حالا به یکی از ابزار های مهم و در ارتباطات مبدل شده است. معرفی می کنیم آماده اید تا درباره قطعات داخلی موبایل خود بیشتر بدانید؟ پس در کنارمان باشید.

اکنون با وجود اقلام بسیاری از موبایل های اسمارت موجود، عادی میباشد که موبایل ها در ویژگی، طراحی، دوربین، صفحه نمایش، ظرفیت باتری مختلف ارائه بشوند.

با این وجود ، چیزی که درون این موبایل های اسمارت می گذرد نیز همینقدر مهم هستند. چرا که اگر شما در این باب نیز اطلاعات داشته باشید آنوقت زمان خرید موبایل تازه کمتر گیج میشوید .

معرفی قطعات اصلی موبایل

1-نمایشگر در قطعات موبایل

احتمالا اصلی ترین قسمت یک موبایل اسمارت نمایشگر آن است . با این وجود هر قسمتی که شما در بیرون آن مشاهده میکنید ، در اصل یک قسمت داخلی موبایل حساب می شود.

فناوری ال سی دی موبایل امروزه در دو پارت کلی جای می گیرند:

 • 1)آن دسته که بر پایه LCD هستند(فن آوری IPS و زیر دسته هایش)
 • 2)آن هایی که بر پایه LED هستند(نمایشگر های امولد و سوپر امولد)

مقایسه ال سی دی LED  LCD,

روی نمایشگر های ال سی دی، نور BACK COVER وجود دارد که بواسطه قطبنده ها درخشیده می شود. و از راه گذشت از چند فیلتر عبور کرده. و با مدیریت ال سی دی کریستال، شما قادرید مقدار زیادی از رنگ های گوناگون را در سمتی دیگر ببینید.

شکل 1

قطعات موبایل | قطعات تلفن همراه

شکل 1

به گونه ای دیگر یعنی، نور بواسطه خود نمایشگر ایجاد نشده . بلکه بواسطه نور زیر ال سی دی ایجاد می شود و فقط تعدادی از آن ها از سمت دیگر خارج میشوند.

اما روی ال سی دی های LED، دیودهای درخشش نور تمام آن فعالیت ها را انجام می دهد. تمام pixell هایی که شما قادرید ببینید یا نبینید بواسطه این دیودهای ریز درخشاننده نور پخش می شوند. نام دیگر این دیودها LED است که می توانند رنگ های سبز و قرمز و آبی ایجاد کنند.

حالا ، خود نمایشگر است که رنگ های متفاوت و جذب کننده ای را ایجاد می کند. خوبی ال سی دی سرویس پک های AMOLED یا SOUPER AMOLED نسبت به همترازان IPS LCD دارد. این است که وقتی که یک pixell خاموش باشد .شما یک رنگ تیره می بینید و این حالت شارژ کم نمیکند. برای همین است که ال سی دی های AMOLED  از لحاظ مفید بودن باتری کارایی بالایی دارند.

با این حال طبق تجربه فروشگاه قطعات موبایل رضایی در صفحه نمایش ال سی دی، اگر شما رنگ مشکی را مشاهده می کنید، در واقع نمایشگر کریستال است که طوری کنترل شده که هیچ نوری را از خود بیرون ندهد. اما نور پشت صفحه نمایش همچنان تولید می شود و این بدان معناست که گوشی در حال مصرف مقدار کمی از باتری است.

نکته : قطعات موبایل رضایی عرضه کننده انواع قطعات تلفن همراه و ال سی دی سرویس پک در کشور میباشد .

نقطه ضعف ال سی دی AMOLED :

با این وجود، یکی از نقاط ضعف که نیاز است در مورد صفحه نمایش های AMOLED ذکر کنیم بالا بودن قیمت آن ها نسبت به IPS ها می باشد. اگر گوشی با صفحه نمایش آموال ای دی AMOLED دیدید و برچسب قیمت آن اندکی بالاتر بود احتمالا وجود این صفحه نمایش یکی از عوامل بالاتر بودن قیمت آن است.

شکل 2

قطعات موبایل | قطعات تلفن همراه

شکل 2

2-باتری در قطعات موبایل

در باتری موبایل های هوشمند معمولا از فناوری لیتیوم یونی بهره گرفته می شود. که در موبایل ها هم به صورت قابل تعویض و هم به شکل غیر قابل تعویض به کار میروند. با این حال که این باتری ها یکی از قسمت های اصلی موبایل می باشد. دیگر احتیاجی نیست که در مورد مواردی مثل کالیبره و… مضطرب باشید.

با این وجود، این به این مفهوم نیست که باتری های الان بدون هیچ ایرادی هستند.عزیزان باید زمان کار و بهره بردن از چنین اجزای ویژه ای بسیار دقت کنند.

همین حالا باتری موبایل خود را با برترین کیفیت و با 3 ماه گارانتی بخرید .

3- SoC

SoC در اصل یک مدار ساختار یافته یا IC است .که قطعات یک pc کامل یا یک سیستم الکتر,ونیکی را در یک تراشه قرار داده است. به شکلی دیگر SOC یکی از اصلی ترین قطعات موبایل در داخلی گوشی است .تعدادی از افراد شاید آن را با cpu دستگاه اشتباه بگیرند.

به هر صورت  در قطعات موبایل ، SOC خیلی بیشتر از یک cpu است. SoC نه تنها دارای cpu موبایل بلکه GPU، مودم LTE، پردازنده ال سی دی ، پردازنده ویدئو و دیگر قطعات سیلیکونی را عهده دار است . که همین آن را به سیستم عملیاتی مهم موبایل مبدل کرده است.

در صورتیکه امکان دارد موبایل هایی را ببینید که انواع گوناگونی از SoC های شرکت کوالکوم، مدیاتک، samsung، Kirin هواوی و چیپ ست های ساخته شده یافته توسط اپل را تبلیغ می کنند، اما همگی از معماری سیستمی مانند از ARM تبعیت می کنند.

ARM در کار نه فقط پردازنده ها و GPU های ویژه و مختص به خودش را میسازد . بلکه جواز طراحی و معماری سیستم خود را به شرکت های دیگر میبخشد. برای همین آن ها میتوانند از فناوری خود برای ایجاد SoC های مفید و قدرتمند استفاده کنند.

همچنین بعضی از کمپانی ها از جواز معماری سیستمی به شکلی بهره میبرند. تا زمانی که آن ها با معماری ARM همخوانی داشته باشند. بتوانند cpu های مختص خود را برای بهره بردن در موبایل ها ایجاد کنند.

برای مثال می توان به cpu های ساخت اپل که هسته های پردازنده مختص توسعه یافته Cyclone را اجرا می کنند اشاره کرد.

4- هارد و ذخیره سازی اطلاعات

هیچ موبایلی نمی تواند بدون بهره بردن از RAM و memory (حافظه) فعالیت کند. در شروع باید راجع به RAM معاشرت کنیم. که اکثر دیوایس های mobile با رم LPDDR3 یا LPDDR4 تولید می شوند. اما بسیاری از موبایل های بالا رده با مقدار رم LPDDR4X تولید می شوند.

شکل 3

قطعات موبایل | قطعات تلفن همراه

شکل 3

رم LP به دلیل مصرف کم باتری بهتر هستند و ولتاژ عمده این قطعه را می کاهند . همچنین آن ها را خیلی کارآمد میکنند و عمر مفید موبایل را زیاد می کند.

رم LPDDR4 خیلی مفیدتر و پر توان تر از LPDDR3 است. در آن طرف رم LPDDR4X از همه پر توان تر است و باعث ایجاد سرعت و قدرتی بسیار بالا می شود.

انواع ای سی و ای سی هارد 100% اورجینال را همین حالا تهیه کنید .

چنانچه LPDDR4X برای ساخت هزینه زیادی دارد. که برای همین است که شما این تراشه را بیشتر روی موبایل های پرچمدار میبینید .اما وقتیکه لول های جدیدتر RAM مثل LPDDR5 وارد شوند. آن وقت می توانید توقع داشته باشید که رم LPDDR4X در موبایل های میان رده بهره برداری شوند.

همچنین storage خود موبایل، به عنوان حافظه جانبی هستند که مقدار آنها از 32GB اغاز می شود و در بعضی از موبایل ها به بالاتر از 256GB می رسد.

به شکل نرمال، از آن طرف که ملزومات افراد میطلبد. که مقدار حافظه دستگاهی که در دست دارند به سرعت افزایش یابد. کمپانی های سازنده موبایل ها و قطعات موبایل سریعا میزان  RAM موبایل های اسمارت را زیاد می کنند.

زمانیکه که نخستین موبایل خود را به کار می اندازید . یکی از مواردی که امکان دارد نظرتان را به خود جلب کند . این موضوع است که حافظه گفته شده با چیزی که موبایل روی آن فعالیت می کند یکسان نیست.

مثال:

برای نمونه، یک موبایل که در ویژگی های آن حافظه 64GB ذکر شده. معمولا فضایی بین 53 تا 55 GB را در اختیارتان دارد. خب، این به دلیل آن است که نرم افزار موبایل و اپ های از پیش نصب شده به آن میزان حافظه نخستین احتیاج دارند.

5-مودم ها در قطعات موبایل

 

از آن جایی که موبایل ها جز خانواده وسایل ارتباطی هستند. احتیاج به قطعع های ارتباطی دارند تا امواج ماهواره ای را ارسال و دریافت نمایند. حالا است که مودم وارد عمل میشود و هر سازنده SoC مودم شرکت اختصاصی دارد و این شامل کوالکوم، هواوی ، سامسونگ و چندین کمپانی دیگر می شود.

سازندگان برای نشر سریع و بهترین گروه از قطعه های LTE بسیار در حال رقابت هستند. اگر تا به حال واژه ای به نام مودم Cat 9 LTE شنیده باشید، این سریع ترین نوع مودم است.

شکل 4

قطعات موبایل | قطعات تلفن همراه

شکل 4

با این حال، اگر سیستم موبایل شما چنین میزان از سرعت را ساپورت نمی کند. آنگاه طبیعی است که دارا بودن چنین تراشه قوی ای در موبایلتان هیچ ویژگی حساب نمی شود.

اما باز هم، کمپانی ها تمام سعی خود را می کنند تا اطمینان حاصل کنند. که آن ها سریع ترین و بهترین قطعه  های رده عالی خود را ساخته اند.

6-دوربین در قطعات موبایل

تمام گوشی های هوشمند دارای دو دوربین عقب و جلو هستند. گاهی به دوربین جلو دوربین ثانویه و سلفی می گویند که بیشتر تعداد mp آن کمتر از دوربین پشتی می باشد. دوربین یک موبایل اسمارت از سه بخش اصلی ساخته میشود:

 •          سنسور تشخیص نور
 •          لنز : قسمتی است که از راه آن نور می آید
 •          پردازنده عکس

به طوری که مقدار مگاپیکسل در موبایل های اسمارت امروز هم به عنوان یک مشخصه اصلی دوربین حساب می شود. اما حالا مهم بودن آن به مقدار قدیم کاسته شده است. به جای آن، دلیل ضعیف کننده اصلی سنسور دوربین موبایل است.  این که زمانیکه نور از راه لنزها می گذرد سنسور چه مقدار حساس است .

بخاطر بسپارید که سنسور موبایل های گوناگون در قطعات موبایل خیلی متفاوت با هم کار می کنند. برای همین هر فریم تصویر یا فیلمی که شما ثبت میکنید .از نظر contrast، اشباع بودن و جزئیات رنگی و چندین مقیاس دیگر در مقابل با موبایل های دیگر خیلی فرق میکند.

بیشتر اپ های دوربین تنظیمات خاصی دارند . برای همین شما می توانید ویدیو یا عکس را مثل تنظیمات خود بگیرید. اما اکثر موبایل ها لیست بلندی از این تنظیمات در اختیار نمیگذارند.

همانگونه که موبایل های اسمارت دارای سنسورهایی با سایز های کوچک هستند. بیشتر کیفیت فیلمبرداری و عکسبرداری آن ها در مواقع کم نور جالب نیست. این دقیقا موردی است که کمپانی های سنسور دوربین موبایل در تلاش هستند. تا به شکل قابل لمسی آن را بهتر کنند . اما آنگونه که مشاهده میشود مسیر درازی روبرو دارند.

7-سنسورها در قطعات موبایل

5 سنسور مهم در موبایل هستند که میگذارند شما ویژگی های یک موبایل اسمارت لمسی را تجربه کنید.

نام تمامی این سنسورها و کارایی و اهمیت آن ها در زیر گفته شده است:

 • سنسور شتاب سنج:

بواسطه اپ ها بهره برده می شود تا مسیر و نیز جا به جا شدن موبایل شما را شناسایی میکند. و ویژگی هایی مثل تکان دادن موبایل برای تعویض آهنگ را ارائه می کند.

 • سنسور ژیروسکوپ:

با سنسور شتاب سنج عمل می کند تا چرخیدن موبایل را شناسایی کند.ویژگی هایی مثل کج کردن موبایل در بازی های ریسینگ یا نگاه کردن به فیلم با کمک از این سنسور انجام میگیرد.

شکل 5

قطعات موبایل | قطعات تلفن همراه

شکل 5

 • سنسور قطب نما :

به موبایل شما یاری می کند تا مکان شمال را برای هدف های GPS و نقشه پیدا کند.

 • سنسور نور محیط:

این حسگر به صورت اتوماتیک میتواند به تنظیم نور نمایشگر بر حسب نور محیط بپردازد. برای همین به افزایش عمر باتری موبایل شما یاری می کند. به همین علت است که نور موبایل شما در شرایط کم نور کاسته می شود. تا فشار کمی به چشم ها وارد شود.

 • سنسور مجاورت:

در حین حرف زدن ، اگر موبایلتان را به گوش نزدیک کنید . به صورت اتوماتیک صفحه موبایل را LOCK می کند تا از فرمان های لمسی غیر عمد خودداری کند.

 • حالا که موارد بیشتری در مورد قطعات تلفن همراه  درهمی که داخل موبایلتان روی میدهد می دانید. در خریدن موبایل های بعدی می توانید با مرور قطعات موبایل گوناگون داخل موبایل های جدید آن ها را از نظر کارایی بسنجید. و عالی ترین موبایل را طبق احتیاج خود بخرید.

فروشگاه رضایی عرضه کننده انواع قطعات تلفن همراه و ال سی دی سرویس پک های موبایل میباشد .

برای خرید میتوانید به صفحه فروشگاه ما بروید .

قطعات موبایل | ال سی دی سرویس پک | قطعات موبایل اصفهان

mobile parts | service pack lcd

8 دلیل برای نه گفتن به خرید آیفون | قطعات موبایل   ال سی دی سرویس پک:

iOS ساده ، خشک و بدون روح :

انتخاب ها برایتان محدود است | قطعات موبایل :

سیاست « کار بیهوده را انجام نمیدهند »

پیرمیشوید تا بهترین بازی ها را بر روی مک اجرا کنید

اگر اپل واچ میخواهید پس ایفون بخرید | قطعات موبایل :

آشفتگی در فروشگاه آیتونز | ال سی دی سرویس پک

به اپل استور خوش آمدید

کلیه خود را بفروشید تا بتوانید اپل بخرید ! | ال سی دی سرویس پک

 

TITLE Mobile parts
Departman Rezaei mobile parts store
By Sir Lotfi
Time 13 min
Count 1255

 

8 دلیل برای نه گفتن به خرید آیفون | قطعات موبایل  | ال سی دی سرویس پک:

حال باید با خودمان رو راست باشیم ! حتی اگر مالک یکی از دستگاه های کمپانی اپل هستید. شاید از درون می‌دانید که با وجود تبلیغ بیشمار و جذب کننده شما میتوانستید خزید بهتری انجام دهید. دستگاه های اپل از مرغوب ترین سخت‌افزارهای حال  بازار قطعات موبایل بهره نمی برد .عالی ترین نرم‌افزارها بر روی اپل نصب واجرا نشده اند. بد تر از هرچیز عمر مفید آن‌ها بالاتر از چند سال کوتاه نیست. ما در قطعات موبایل رضایی توصیه می‌کنیم به عنوان های زیرنگاهی کنید . و هشت دلیل از دید قطعات موبایل اصفهان که شما را از خرید محصولات اپل منع میکند را بشناسید.

iOS ساده ، خشک و بدون روح :

امکان دارد اپل به اخرین فرمول تولید اجناسی با شکلی شکیل و زیبا رسیده باشد. و یا حتی ال سی دی سرویس پک با کیفیتی داشته باشد.اما سیستم عاملی که درون این دستگاه ها در حال کار است هنوز تفاوت بسیار زیادی با سطح عالی دارد. ویژگی ادیت شخصی ، عدم دسترسی به ویجت ها و رام ها وهمچنین ساز ناسازگاری با google service تنها قسمتی از نقاط ضعف iOS است. همچنین ازطرفی که iOS یک سیستم عامل انحصاری است . تمام موبایل ها و تبلت‌های اپل از نرم افزار کاملا یکپارچه ای بهره می‌برند (که قطعا این ویژگی می‌تواند یک نقطه قوت باشد). در عالم اندروید انتخاب های زیادی در مارکت پیدا می‌شود.

شکل 1

mobile parts | service pack lcd

شکل 1

انتخاب ها برایتان محدود است | قطعات موبایل :

یکی از اصلی ترین قدرت های apple در راه  محکم کردن مقام در بازار گوشی و قطعات موبایل  (Market Positioning) کم  نگاه داشتن طیف مدلهای دستگاه های خود است. این راه  پر درامد ، با هدف و هوشمندانه است. ولی می‌دانید عاقبت آن چیست؟ کم شدن گزینه های انتخاب است. قطعا چیزی صد راه نمی‌شود که یک ورژن قدیمی‌تر آیپد یا ایفون را برگزینید. اما کافی است در همان وقت که سرگرم نتیجه گیری بین خریدن آیفون ۶s ، آیفون ۶ پلاس و یا حتی آیفون SE هستید. توجهی به سوی موبایل های اندرویدی بازار قطعات موبایل بکنید تا همگی آن موبایل های گوناگون در شکل ها و اندازه های گوناگون ببینید. Apple  باید بداند که صرفا گسترش دادن سایز نمایشگر یا پاک کردن بعضی از ویژگی ها ، دایره انتخابش را گسترش نمیدهد.

فروشگاه رضایی عرضه کننده انواع قطعات تلفن همراه و ال سی دی سرویس پک در کشور میباشد .

برای مشاهده فروشگاه ما کلیک کنید .

سیاست « کار بیهوده را انجام نمیدهند »

وقتی که android نخستین بار وارد شد  یک سیستم‌عامل مسخره ، پر ایراد و به‌هم ‌ریخته بود .همچنین به سختی آن را رقیبی برای iOS روان و بی ایراد  نام میبردند. ولی در مدت سال های متوالی google با بهبود این سیستم عامل آن را بهتر کرد . و آنرا به نرم افزاری کاملا پویا ، منعطف و نرم (البته بسته به دستگاه!) تبدیل نمود. که میشود آن را برای بهره بردن روی هر وسیله ای ، پردازنده یا اندازه ال سی دی سرویس پک وساختاری مهیا ساخت. البته قصد ما این نیست که iOS هیچوقت متغیر نبوده است. اما تحولاتی کم (مانند تقسیم صفحه بین دو اپ ) در کنار و گوشه iOS ایجاد کرده که آن را آپدیت نگه داشته است. ولی مثل اینکه می‌رسد این نرم افزار به یک طراحی مجدد و کلی نیازمند است.

شکل 2

mobile parts | service pack lcd

شکل 2

پیرمیشوید تا بهترین بازی ها را بر روی مک اجرا کنید

اگر از مشتریان آی مک و مک بوک در قطعات موبایل باشید حتما می‌دانید که این PC ها گزینه اول اشخاصی هستند که در سطح های گوناگون مرتبط به DESIGN کار می‌کنند. ولی اگر بخواهید برای وارد شدن به جهان گیمرها یکی از بهترین سری بازیهای ارائه ‌شده را روی MAC بازی کنید ، ذوق شما به ناامیدی تبدیل خواهد شد.

البته وجود (Steam)‌ ، «استیم» ، با ایجاد راهی به سمت آماده شدن بازی های بیشتر . برای دارندگان MAC حتما شرایط را بهتر کرده است .اما زمانیکه پای گیم های بزرگ باشد مدت ‌زمان انتظار حتما نامشخص میباشد. اغلب خود ورژن های PC هم زمانی نزدیک به 1 ماه یا بیشتر بعد از معرفی ورژن های کنسول راهی  بازار می‌شوند.

 

اگر اپل واچ میخواهید پس ایفون بخرید | قطعات موبایل :

شاید در ابتدا متوجه این امر نباشید (زیرا خیلی از ساعت‌های اسمارت به شکل جداگانه کار می‌کنند) . اما تنها روش  برای استفاده از Apple watch این است که در کنار آیفونی که صاحبش هستید جفت کنید. برای افرادی که قبل ازاین روح جاودانه خود را فدای خدایان کوپرتینو کرده‌اند این موضوع ارزش زیادی نخواهد داشت. اما برای صاحبان اندروید یا ویندوزفون افزودن مقداری از قشنگی اپل روی مچ به معنای احتیاج به تغییراتی زیادی خواهد بود. این مثال دیگری است که بیان میکند برند APPLE هر روز مشترکین غیر iOS را بی اهمیت ترمیپندارد. اگرچه که انتظار داریم اپ های اپل واچ بدون احتیاج به آیفون هم کار کنند. شاید در این امر تغییراتی را ببینیم.

 

آشفتگی در فروشگاه آیتونز | ال سی دی سرویس پک

وقتی که آیتونز برای اولین بار در کنار آیپاد وارد شد به نظر یک کامل کننده بی عیب می‌رسید. با این‌ وجود حتی با اضافه شدن پادکست‌های افراد مشهور و موزیک های انحصاری هنوز هم ایراد ویژه خود را دارد. بهره بردن از آیتونز کار مشکلی است.هیچ وقت روان نیست و موزیک هایش را به شما با بدترین حالت موجود ارائه می‌دهد. همچنین در زمانی که امکانات stream باعث شده‌اند دانلود آهنگ منسوخ بشود. به ‌زودی آیتونز به یک موزه باستانی تبدیل میشود.

ال سی دی سرویس پک با کیفیت ترین ال سی دی برای ایفون شماست ، جهت خرید کلیک کنید .

شکل 3

mobile parts | service pack lcd

شکل 3

به اپل استور خوش آمدید

ما در قطعات موبایل رضایی  نمیخواهیم  اشخاصی را که در مارکت های apple کار می‌کنند را  قضاوت کنیم. زیرا قصد ما مقایسه راهی از خدمات پس از فروش است. که این کمپانی میخواهد از همه منافذ بدن کارمندانش فوران کند. شکلی از رفاقت و دوستی بیمارگونه، این اصل  که apple کارمندان خود را تیزهوش می‌خواند .( اینکه آن‌ها شاید خیلی باهوش باشند اما تفاوتی  در اصل موضوع بوجود نمی آورد). این اصل که جایی به اسم «ردیف نابغه‌ها» (Genius Bar) در مارکت وجود دارد و خیلی موارد دیگر باعث می‌شود این بستر سرشار از حس بد شود.

کلیه خود را بفروشید تا بتوانید اپل بخرید ! | ال سی دی سرویس پک

حتما این بدترین گله در مورد اجناس apple است. اما با این‌ امر اگر حقوقی معمولی دارید یکی از مهم‌ترین‌ عوامل است. اپل دستگاه بد تولید نمی‌کند و هیچ فردی نمی‌تواند کیفیت نهایی محصولاتش را به‌طور کلی زیر سوال ببرد . اما حتی برای قطعه ای تاریخ‌ گذشته در قطعات موبایل  مانند آیپاد تاچ هم مجبور هستید هزینه زیادی را بپردازید. دستگاه های اپل خوب هستند ولی نه تا به این حد.

شایان ذکر است که ال سی دی های ایفون در کیفیت ال سی دی سرویس پک ، جز گران ترین ال سی دی ها هستند.

FAQ & QUSTION

                آی او اس یا اندروید ؟

در جواب این سوال باید گفت ای او اس از لحاظ موجود شدن اپ های جدید در مارکت خود دیرتر عمل میکند .

کیفیت ساخت گوشی های آیفون چگونه است ؟

خوشبختانه کمپانی اپل از بهترین متریال و طراحی استفاده میکند و نقطه قوت این محصولات در همین امر است .

تفاوت قیمت آیفون و گوشی های اندرویدی چقدر است ؟

گرچه این مسئله ارتباط مستقیمی با نوع گوشی های انتخابی دارد. اما در مقایسه امکانات یک گوشی ایفون با مشابه اندرویدی اش

آیفون گران تر میباشد .

قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | قطعات موبایل اصفهان

Touch and LCD

Touch & lcd reviw title
Rezaei mobile parts store departman
Sir lotfi BY
6 min time
915 counter

 

هر چیزی که باید از تفاوت تاچ و ال سی دی بدانید + هزینه تعویض ال سی دی شرکتی  

سطوح و لایه های تشکیل دهنده ال سی دی

انواع تاچ | قطعات موبایل رضایی  

هر چیزی که باید از تفاوت صفحه نمایش بدانید + هزینه تعویض ال سی دی شرکتی

همان طور که اطلاع دارید. استفاده موبایل پس از وارد شدن موبایل های هوشمند به جهان فناوری به شکل کامل عوض شد. لذا دیگر یک موبایل همراه فقط برای تماس گرفتن و پیام رسانی استفائه نمیشود.همچنین زندگی روزمره و شخصی بیشتر افراد به گوشی های همراه اسمارت وابسطه است . از سمتی در جهان پر برق موبایل های اسمارت هر چقدر ظرافت بالاتر باشد . صدمه پذیری آن هم بالاتر میرود. به همین خاطر زیادترین موارد تعمیرات که ما با آن ها روبرو می شویم. مربوط به تعمیر تاچ ال سی دی های ترک خورده و شکسته است.

زمانیکه موبایل آسیب دیده خود را از روی پیاده رو برمیدارید . افکار متفاوتی به ذهنتان میرسد . اگر گوشی شما بیمه ندارد و از سویی موقعیت خرید گوشی تازه ای را ندارید ، باید با چه وسیله ای اینترنت گردی کنید .؟ با چه وسیله ای ایمیل و پیام بدهید؟ و چطور با دوستانتان در ارتباط باشید ؟
ممکن است نخستین موردی که برای شکسته شدن یا ترک خوردن نمایشگر گوشی شما نیاز است که بدانید.این مورد است که احتیاج به عوض کردن کدامیک از قطعه های موبایل خود دارید.؟ به همین علت احتیاج دارید که بدانید شکل و ساختار موبایل شما به چه شکل است؟

سطوح و لایه های تشکیل دهنده صفحه نمایش شرکتی

 

در مورد مونتاژ باید گفت ال سی دی موبایل از 4 قطعه شامل شده است. گلس یا شیشه محاف، تاچ موبایل ، ال سی دی، صفحه بک لایت  و قاب تاچ . که البته فرق تاچ ال سی دی موردی  است که دائما فکر کاربران رو به خودش مشغول میکند. به همین علت باید بدانید ال سی دی ( کوتاه شده عبارت  Liquid Crystal Display   به ترجمه نمایشگر کریستال مایع) صفحه تولید شده از کریستال مایع است که طیف رنگی گوناگونی رو نسبت به AMOLED ایجاد میکنه.)

شکل 1

Touch and LCD

شکل 1
از سوی دیگر تاچ  وجود دارد که امواج لمس ها را شناسایی و آن ها را به cpu انتقال میدهد. همچنین می تواند با دو مدل فناوری تولید شود .تاچ‌ های مقاومتی (تولید شده بر اساس تغییرات مقاومت نقطه فشار) و صفحه لمسی خازنی عرضه بشود. به صورت ساده تر تاچ ، سطحی شفاف و کم ضخامت است . که بین صفحه نمایش و گلس موبایل جای میگیرد و به عمل کلیک کردن. زوم و انتخاب کردن روی موبایل جواب میدهد.

انواع ال سی دی شرکتی | قطعات موبایل رضایی

بعلاوه در شرح مقایسه تاچ ال سی دی باید به انواع آن هم رسیدگی کنیم.  ال سی دی  شرکتی های موجود در بازار از لحاظ کیفیتی به دو دسته بندی تقسیم میشوند:

– صفحه نمایش درجه 2
این تاچ و صفحه نمایش هابه اسم های کپی، فیک‌ و فرعی معروف هستند.از نظر کیفیت تاچ و کیفیت صفحه نمایش هم بسیار ضعیف هستند. همچنین در بعضی از موارد کمتر از 3 ماه کارایی خود رو از دست میدن.

– صفحه نمایش درجه 1
این صفحه نمایش ها به اسم اصلی (اورجینال) شناخته و معروف هستند. همچنین در بازار چند نوع از همین تاچ و ال سی دی وجود داره:
1-  تاچ و ال سی دی شرکتی  aاین مدل تاچ و ال سی دی 100 درصد اصلی بوده و همانند ال سی دی قبلی خود گوشی هست.
2-  صفحه نمایش نوع  aa: صفحه نمایش از چند سطح ساخته شده که گلس لایه اولیه است . و شما آن را با انگشت لمس می کنید و اگر این لایه شکسته شود. یا آسیب ببیند در صورتی که تاچ و ال سی دی زیرین صدمه ندیده باشند . قابل تعویض است.

شکل 2

Touch and LCD

شکل 2
3-  صفحه نمایش aaa : این صفحه نمایش در موقع ساخت در زیر دستگاه شکسته. و یا بعد از تولید تاچ و ال سی دی ic ال سی دی پاسخ نداده. و از دید کمپانی سازنده ناسالم شناخته می شود.

4-  تاچ ال سی دی نوع aaaa : این مدل صفحه نمایش در هنگام ساخت زیر دستگاه، فلت تاچ و ال سی دی پاره یا مشکل دار میشود . و از نظر لحاظ کمپانی سازنده قابل استفاده نیست.
5-  تاچ و ال سی دی نوع aaaaa  : این مدل صفحه نمایش مانند نوع aaa بوده و تفاوت زیادی نداره.

نکته: تفاوت قیمت ها در بازار به علت چندگانه بودن مدل و تاچ و ال سی دی است.

خدمات فروشگاه قطعات موبایل رضایی :

شما دوستان فروشگاه قطعات موبایل رضایی با پرسنلی مجرب و تایید شده آماده هر گونه خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. شایان ذکر است که متخصصین مرکز ما در موارد زیادی، قادر به حل ایراداتی هستن که اکثر مراکز آن را تعمیر نشدنی می دانند و لذا کاربران بدون هیچ ایرادی تعمیرات موبایل خودشان را به ما میسپارد .

در اصل این مرکز بعد از ثبت سفارش تعمیرات از سوی شما. در کمترین زمان ممکن موبایل معیوب را تعمیر کرده و در سریع ترین حالت ممکن ارسال خواهد کرد .
همچنین تعویض ال سی دی شرکتی موبایل یا تبلت یکی از خدمات ویژه ارائه شده در این مرکز است.

که در جهت افزایش و بهبود سطح کیفیتی مویل و تبلت های مشکل دار و پشتیبانی فنی از این محصولات ارائه می گرده.

FAQ & Qustion

این مورد بستگی به نوع و مدل گوشی شما میباشد

 • ایا ال سی دی از تاچ جدا است ؟

در خیلی از موارد موبایل های امروزی خیر

اما در مورد گوشی های یک نسل قبل این مورد صادق می بود .

قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | قطعات موبایل اصفهان

قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | نقد و بررسی galaxy z flip

Samsung z flip phone review TITLE
Rezaei mobile spare parts store DEPARTMAN
SIR Lotfi BY
20MIN TIME
3300 COUNTER

 

نقد و بررسی گوشی Samsung z flip 

شما چه فکر می کنید؟ 

طراحی و کیفیت ساخت   

هنر طراحی در موبایل اسمارت   

تفاوت ها با galaxy fold  

مشاهده شکافی در میانه نمایشگر :

دید قطعات موبایل رضایی :

کیفیت نمایشگر :

4 مورد مهم در مورد لولای galaxy z flip مطرح است :

نگرانی های داشتن galaxy z flip  چیست ؟ 

تجربه قطعات موبایل اصفهان از لولا زد فلیپ :

دوربین  

مرغوبیت دوربین galaxy z flip 

کارایی و عملکرد 

باطری

سلام به شما دوستان عزیز در این مجله از قطعات موبایل به نقد و بررسی galaxy z flip , و ال سی دی سامسونگ فوق العاده آن میپردازیم.

در ادامه با ما همراه باشید

نقد و بررسی گوشی Samsung z flip | قطعات موبایل

 

Galaxy z flip تلاس مجدد samsung برای ارائه موبایل تاشو اسمارت است. این موبایل از ال سی دی  ۶/۷ inch با  resolotion ۲۶۳۶ در ۱۰۸۰ ppi استفاده میکند . که بعد از گشودن کار نمایش محتوای پویا را بر دوش می دارد.

 • شایان ذکر است شما دوستان عزیز برای خرید هرگونه ال سی دی کمپانی سامسونگ و تعویض تاچ و ال سی دی این شرکت میتوانید به صفحه ال سی دی سامسونگ ما مراجعه نمایید.

همه گیری موبایل های اسمارت به شکل و ظاهر فعلی، یک شگفتی در جهان فناوری حساب می‌شود. تمامی کارهای فعلی ما از هنگام ورود گوشی تحولات گوناگونی را داشته است. حامیان جهان موبایل های هوشمند، چند سالی است. که زمان معرفی محصولی جدید. لیست دائمی خود را تیک می‌زنند و با مرور آمار و نتایج، بهترین‌ بودن محصول را معین می‌کنند. اما این روش شاید قدرت بالایی برای ادامه ندارد. از نظر شما، زمان آن نشده که جدا از همیشه، خود را برای موبایل هایی با شکل و شمایل متفاوت آماده کنیم؟. در شروع با جعبه‌گشایی  galaxy z flipبا ما باشید:

نمای کلی موبایل اسمارت که در تفکر افراد در قطعات موبایل رضایی ( (shr.ir شکل یافته ‌شده، یک از موبایل مستطیلی است. این موبایل در هر سال و هر خانواده با افزایش امکاناتی مواجه می‌شود. دوربین و cpu و نمایشگر بهتر از جمله گزینه هایی است که بهبود آن را شاهد هستیم. جهان موبایل های اسمارت احتیاج به تغییر دارد. تفاوتی که به انقلاب بعدی موبایل های اسمارت تمام شود. تا به حال ، کمپانی های متفاوتی راه های مختلفی در این عرصه تست کرده‌اند. اما هنوز تا تحول بعد راه بلندی داریم.

شکل 1

قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | نقد و بررسی galaxy z flip

شکل 1

 

شما چه فکر می کنید؟

طبق مشاهده تیم قطعات موبایل زحمات کمپانی ها برای ایجاد موبایلی کاربردی دیگر هنوز ادامه دارد. اما در این ‌بین، کمپانی های شناخته شده  دنیای تکنولوژی. مانند samsung با ایجاد و تولید زیاد کالا در بازار تلاش می‌کنند فیدبک بگیرند. samsung با معرفی اولین خانواده galaxy fold با ایرادات زیادی در بازار روبرو شد. اگر در اوایل راه موبایل های اسمارت بودیم، به خاطر نبود مثال های موفق ایرادات دیده نمیشد .

اما فعلا که بازار پر از موبایل های اسمارت کامل و بعضی بدون ایراد است. ورود گروهی جدید از محصولات حساسیت وی را طلب می‌کند. همانگونه که توقع داشتیم و در جشنواره کمپانی samsung دیده بودیم. کالا دیگر تاشو از samsung در راه بود. galaxy z flip کالایی شگفت انگیز و تاریخی است.  که می‌تواند نقطه عطفی در انقلاب مجدد اسمارت‌ها در سال‌های آینده باشد. آیا این موبایل موفق میشود؟.

در ادامه میخواهیم فارغ از بررسی‌های قطعات موبایل اصفهان به دیزاین و تجربه ‌ی کاری از galaxy z flip بپردازیم. زیرا این کالا برای تحول آمده است و نمیشود با موبایل های اسمارت دیگر بازار مقایسه بشود.

طراحی و کیفیت ساخت | ال سی دی سامسونگ

دو نکته خیلی مهم در زمینه موبایل های تاشو هستند: نمایشگر و لولا. این دو هنوز در اوایل راه هستند و فعلا به رشد خاصی نرسیده اند. البته فعالیت های فعلی را نمیشود منکر شد. همین نمایشگر و لولا در تمامی موبایل های معرفی‌شده فعلی یا به محبوبیت یا به شکست رسیده است.

قطعات موبایل رضایی ارائه دهنده انواع قطعات و ال سی دی سامسونگ در کشور میباشد .

تا به حال ، آینده‌ی چند مدل موبایل تاشو رونمایی شده در بازار پیش‌بینی‌ پذیر بوده و با استقبال کاربران روبرو نشده است. البته این موضوع دو وجه کامل دارد:

۱. تکنولوژی تاشو فعلا بسیار هیجانی است و در موقع رونمایی، افراد بسیاری را ذوق زده می‌کند. اما هنوز از کارکرد زیادی بهره نمیبرد. در اصل ، تاشدن موبایل با ایجاد روشی تازه یا رفع کردن اشکالات گذشته همراه نبوده است.

 

شکل 2

قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | نقد و بررسی galaxy z flip

شکل 2

 

هنر طراحی در موبایل اسمارت |  قطعات موبایل اصفهان

در Galaxy z flip، تکنولوژی بسیار به روزی استفاده ‌شده است. یکی از مهندسان samsung در مصاحبه با ‌سایت Verge مطرح کرده بود تمامی چیزها قابل خم شدن هستند. اگر آنکه به مقداری کافی نازک طراحی شوند. samsung نمایشگر به‌کار رفته در galaxy z flip را Ultra Thin Glass می‌نامد. که قطری معادل ۰/۰۳ mm دارد. این شیشه‌ی ۳۰ mic می‌تواند مشکلاتی داشته باشد.

و بازی با شیشه در موبایل اسمارتی که قرار است در تمام روز بار‌ها باز و بسته شود.شوخی نیست. samsung برای رفع این مشکل از سطحی نازک پلاستیک بهره برده است.

این سطح ‌نازک پلاستیکی هم به مشکل و هم به راه نجات راه نجات SAMSUNG مبدل شده است. ایراد اینجاست به‌دلیل قطر و جنس پلاستیک بهره برداری شده آسیب پذیری آن بسیار زیاد شده  است. طبق تجربه قطعات موبایل رضایی نیز، اگر ناخن‌های بلندی دارید ، حکم سوزن را برای نمایشگر  دارد .و در کاربرد روزانه، اگر مراقب نباشید، بسیار خط‌و‌خش‌ روی صفحه می اندازید . این رویداد یکی از علائمی است که نشان میدهد نمایشگر هنوز به تکامل نرسیده است. چرا که میزان حفاظت مورد نیاز از نمایشگر ،استفاده از موبایل را به‌عنوان موبایلی کاربردی از بین می‌برد . همچنین دید شما به‌ عنوان موبایلی لوکس و احتیاج آن به محافظت زیاد تغییر پیدا می‌کند.

شکل 3

قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | نقد و بررسی galaxy z flip

شکل 3

تفاوت ها با galaxy fold  | ال سی دی سامسونگ

حال باید به گذشته دیدی داشته باشیم تا از ارزش این سطح مطلع شویم. اگر به خاطر بیاورید ، GALAXY FOLD نیز از سطحی محافظ متشکل ‌شده بود .همچنین کاربران زیادی به‌ اشتباه این سطح را به‌عنوان ‌لایه‌ی حفاظتی شناخته و با جداکردن آن از نمایشگر ، فقط یک‌بار موفق به استفاده از موبایل خود شدند. زیرا یک‌بار باز و بسته شدن نیاز بود تا نمایشگر به شکل کامل از بخش لولا خُرد شود. پس بی دلیل نیست اگر گفته شود این سطح محافظ جزئی از مهم ترین اجزا موبایل است.

SAMSUNG برای اینکه افراد نتوانند این سطح  را جدا کنند. در پی اعلام خطر، دور سطح پلاستیکی را به زیر گوشه ای مجاز هدایت کرده  . این کناره دلیلی شده که ال سی دی سامسونگ  به شکل پوششی در دور موبایل قرار نگیرد . همچنین فاصله ‌زیادی داشته باشد. شکل جدید لولای بهره مندی شده در z flip دستیابی به محافظ را هم حتی از لولا کاهش داده است. با در نظر داشتن همه حرف های گفته شده . باید مراقب باشید که در زمان باز و بست دستگاه ، گردوخاک یا ذرات کوچک میان نمایشگر جای نگیرد.

به شکل دیگر این قضیه را نقد می‌کنیم. ارزش سطح محافظ پلاستیکی و قسمت جدا نشدنی این بخش .چرا نمایشگر از جنس پلاستیک نمیباشد؟. علت معلوم است. زیرا میگویند اولین موبایل samsung با نمایشگری شیشه‌ای به بازار آمده است. البته جدا از این علت، طبق گفته samsung سود چنین مکانیزمی در دراز مدت زیاد خواهد بود.

 

دید قطعات موبایل رضایی :

از نظر قطعات موبایل رضایی ، اگر گفته شود GALAXY Z FLIP از دو صفحه نمایش برخوردار است.در حق موبایل های دو نمایشگر ظلم شده است. این نکته از بُعد کاربران ارزش دارد. زمانی‌که GALAXY Z FLIP بسته باشد. ال سی دی ۱/۱ INCH از نوع Super AMOLED با رزولوشن ۳۰۰ در ۱۱۲ پیکسل همراه‌با محافظ GORILLA GLASS ۶ درکنار دوربین دوگانه دیده میشود. این ال سی دی در اصل برای نمایش ناتفیکیشن است و تمام . یکی از مشکلاتی که می‌تواند خانواده این موبایل اسمارت را به مرور کمتر کند، بزرگ‌ترشدن نمایشگر خارجی موبایل است.

شکل 4

قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | نقد و بررسی galaxy z flip

شکل 4

 

نمایشگر خارجی در Galaxy z flip می‌تواند ناتفیکیشن های تازه  و پیش نمایه ای از دوربین و ساعت را نشان میدهد. در مود بسته، با فشردن دوبار دکمه power دوربین روشن می‌شود و می‌تواند عکسهای سلفی زیبایی بگیرید. با این فرق که در اصل کل عکس را نمی‌بینید و فقط زاویه‌ی بسته و کاسته شده را می‌بینید. زیرا مشاهده عکس کامل در نمایشگر ۱/۱ inch ممکن نیست. در ارتباط با کارکرد این نمایشگر در زمان عکس برداری شرحی در ادامه میدهیم.

کیفیت نمایشگر : | ال سی دی سامسونگ

به نمایشگر اصلی z flip باز میگردیم . از لحاظ نور ، کیفیت ، تمیزی رنگ و resolotion، این موبایل را بطور مستقیم نمیشود. با موبایل هایی مانند iphone 11 یا سری  galaxy s10مقایسه کرد. به هر حال در کارکرد کلی از نمایشگر galaxy z flip، مورد اذیت کننده ای مشاهده نشد. نمایشگر مقداری بلندتر از موبایل های رایج با چنین نمایشگری شمرده میشود. که در زمان مشاهده فیلم دلیل قرار گرفتن نوار‌های سیاه در دور نمایشگر می شود.

4 مورد مهم در مورد لولای galaxy z flip مطرح است : | قطعات موبایل اصفهان

 • لولا خیلی سفت است. اگر موبایل های تاشو قدیم را خاطر داشته باشید ، با انگشت شست قادر بودید آن‌ را بسته و باز کنید. صدای سفت بسته‌شدن آن‌ها موقع خشم به قدری آرامش‌بخش بود که قابل توصیف نیست. اما همچین موردی را در galaxy z flip نمیشود پیدا کرد. در اصل بازکردن موبایل با یک دست خیلی دشوار است. برای گشودن درست موبایل ، باید از هر دو دست خود استفاده کنید تا به‌ سهولت گشوده شود. بهره بردن از انگشت شست و یک دست ، خطر آسیب و ایجاد خط روی نمایشگر را زیاد میکند. چرا که امکان دارد با ناخن فشار بالایی به سطح محافظ وارد شود. پله بعد از گشودن لولای سفت، بستن دوباره آن است. که همچنان با یک دست اصلا توصیه نمی‌شود و ممکن است در زمانی غیرممکن باشد.

شکل 6

قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | نقد و بررسی galaxy z flip

شکل 6

نگرانی های داشتن galaxy z flip  چیست ؟

 • مورد دیگر در قطعات موبایل کم شدن بخش باز در زمان بسته‌شدن موبایل در میان لولا است. خیلی از موبایل های تاشو توسعه یافته با کانسپت galaxy z flip در زمان بسته‌شدن خطی در قسمت پایینی دو نمایشگر ایجاد میکردند. این مورد نه فقط دلیل میشد در زمان حرکت ترس از نفوذ ذرات ریز به داخل موبایل را زیاد کند. بلکه مقدار شکستگی در موبایل در موقع بسته‌بودن را نیز زیاد می کرد. فعلا، اگر به جلوه بسته galaxy z flip نگاه کنید. کمترین فاصله میان دو نمایشگر را می‌بینید که فوق العاده است.

شکل 7

قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | نقد و بررسی galaxy z flip

شکل 7

 

 • موضوع آخر مرتبط به برس ‌هایی است که در درون لولا جای دارد. samsung این قول را داده که با لولا، هیچ ذره ریزی وارد موبایل نخواهد شد . برای همین ، خطری تحدیدش نمیکند. کارکرد این چنین لولایی و بالا رفتن بهره‌وری آن در یک تا چند هفته مشخص نمیشود. samsung قول های محکمی داده است. اما جمع بندی از کارکرد مناسب لولای موبایل نیازمند تست در جایگاه های متفاوت و طولانی است که کمتر زمان وارد شدن این موبایل های اسمارت به بازار، انتخاب را سخت می‌کند.

با مد نظر داشتن همه نکته های بیان شده، به درستی می‌توان گفت عالی ترین نظام ساخته‌شده را فعلا مشاهده میکنیم. که کار آزمایی خیلی عالی از موبایل های تاشو را بوجود آورده است. فعلا، گفته از عالی به مفهوم موبایل هایی است که تا به حال رونمایی و وارد عرصه شده است.

اما به معنا رقابت در سال‌های بعدی نیست. در حال حاضر تنوع انتخاب موبایل تاشو خیلی کم است.

 

تجربه قطعات موبایل اصفهان از لولا زد فلیپ :

 

طبق تجربه قطعات موبایل ، کارکرد خود نمایشگر خیلی خوب به حساب می آید و به آن نمیشود ایراد فنی گرفت. از تجربه‌ی باز و بسته کردن موبایل و لولا نیز به چنین ویژگی باید خاتمه داد .که در عمل همه‌ی مود های مورد نیاز به دو دست قطعا مشهود است. Z flip در مود بسته داخل جیب شلوار به سهولت جای می‌گیرد. اما جای پرز‌هایی مانند دستمال جیبی داخل موبایل مشاهده میشود.

شکل 8

قطعات موبایل | ال سی دی سامسونگ | نقد و بررسی galaxy z flip

شکل 8

 

مرغوبیت دوربین galaxy z flip

 

اگر قصد داشته باشید درباره‌ی مرغوبیت دوربین حرف بزنیم. باید وظیفه موبایل را حتما در نظر بگیریم. Z flip قرار نیست پرچم‌داری با دوربین قوی باشد. اما samsung تا حد بسیاری سعی کرده از لحاظ دوربین و سخت افزار، z flip را در مرکز توجه بگذارد. رقیب جدی این موبایل از کمپانی motorola سخت افزار و دوربین قوی ندارد. در نهایت، galaxy z flip هم ویژگی های بسیار عالی دارد و هم دوربینی با کیفیت. شاید توقع دارید با هزینه‌ای که برای galaxy z flip پرداخت می‌کنید. دوربینی در حد غول های کمپانی ها داشته باشید. اما رسالت این موبایل را از یاد نبرید(ال سی دی سامسونگ.) شاید بهره نبردن از دوربین قوی‌تر، کاستی هایی است که در galaxy z flip برای چیدن سخت‌افزار ایجاد میکند.

امکان نرم‌افزاری دیگری که در اپ دوربین جای دارد، اجازه می‌دهد در زمان عکس برداری جلوه ای از آنچه می‌بینید. در نماشگر جلویی موبایل نمایش داده شود. به این مورد نیز بپردازیم که زوم دوربین در galaxy z flip به‌  شکل 1،2،4،8برابر است.

کارایی و عملکرد | قطعات موبایل

در نگاه اولیه به Samsung galaxy z flip‌، نمایشگر و کارایی ویژه موبایل به‌ قدری شما را جذب می‌کند که ممکن است فکر به ویژگی های سخت‌افزاری آن نکنید. اما samsung در galaxy z flip قول کارایی بدون ایرادی را داده است. برای رسیدن به چنین قولی، snapdragon + ۸۵۵ در جوار ۸ GB رم و ۲۵۶ GB حافظه‌ی جای گرفته است. شایان ذکر است حافظه‌ی این موبایل قابل ارتقا نیست .

 

همان گونه از اسم CPU برمی‌آید، این CPU در اصل نسخه‌ای OVER LOCK شده از SNAPDRAGON ۸۵۵ به حساب می آید.که در آن فرکانس تک‌هسته‌ی قوی Cortex A76 از ۲/۸۴ به ۲/۹۶ HZ افزایش داشته. همچنین فرکانس واحد پرداخت گرافیکی نیز به ۷۰۰ MGZ رسیده است.

Z FLIP در نسخه های متفاوتی در دسترس نیست و ویژگی های سخت‌افزاری آن دقیقا مشابه هم است. شاید از برترین CPU از snapdragon به کار نرفته باشد. اما مقدار کافی، نیاز کاربر را رفع میکند. حذف جک ۳/۵ mm نیز ویژگی تازه ای در میان پرچم‌داران حال نیست . برای همین به نبود آن باید عادت کنید. در تجربه‌ی قطعات موبایل اصفهان، کارایی کلی موبایل در پردازش روان همه گیم های معروف ضمانت می‌شود و به درستی می‌تواند از عهده آن ‌ها بربیاید.

 

باطری | ال سی دی سامسونگ

انرژی که galaxy z flip نیاز دارد. از باطری لیتیوم‌پلیمری ۳۳۰۰ MA گرفته می‌شود. این باطری با مطالعه ویژگی های فنی جز موبایل های معمولی به‌حساب می‌آید. برای همین توقع کارکرد یک روز کامل بد نیست. در تجربه‌ی کاری نیز، د شارژ باطری متعادل بوده و میتوانید با FAST CHARGE ۱۵ W آن‌ را شارژ کنید.

samsung تلاش کرده در هر گوشه این موبایل را تکمیل کند. جای گیری باطری مناسب تا افزودن امکان شارژ wireless و حتی امکان شارژ معکوس، امکاناتی است که در انتخاب موبایل اسمارت در سال ۲۰۲۰ حائز اهمیت بود.

فروشگاه قطعات موبایل رضایی (shr.ir)  به زودی قطعات این هنر جذاب سامسونگ را موجود کرده و شما میتوانید از قسمت فروشگاه سامسونگ ما اقدام به خرید قطعات این گوشی کنید .

 

FAQ & QUSTION

ظرفیت باطری Z FLIP چقدر است ؟

3300 میلی آمپر

دوربین Z FLIP چند مگاپیکسل است؟

زد فلیپ به دو ماژول 12 مگاپیکسلی مجهز است

ال سی دی سامسونگ

ال سی دی سامسونگ | قطعات موبایل

Samsung LCD review

TITLE

Rezaei mobile spare parts store

Departman

Sir lotfi

BY

5 min

Time

656

counter

 

Samsung LCD review

TITLE

Rezaei mobile spare parts store

Departman

Sir lotfi

BY

5 min

Time

656

counter

قطعات موبایلGalaxy s21 ultra  ال سی دی سامسونگ

نرخ نوسازی ۱۲۰ hz ال سی دی سامسونگ ، این بار در کیفیت  +WQHD | قطعات موبایل

ال سی دی سامسونگ با  Dynamic AMOLED 2x| روشن‌تر و دقیق‌تر از همیشه با پشتیبانی از قلم S Pen

قطعات موبایلGalaxy s21 ultra  ال سی دی سامسونگ

کمپانیsamsung  هر سال با موبایل های جدیدش قوانین را در فناوری تغییر میدهد . همچنین Galaxy s21 ultra هم از این قانون جدا نیست. غول با شکوه کره از LCD  ۶٫۸  Dynamic AMOLED 2x با رزولوشن تصویر ۳۲۰۰ × ۱۴۴۰ px . نسبت صفحه عریض ۲۰:۹ و ppi بسیار فوق العاده ۵۱۵ px استفاده می کند. تا الان نمی‌توان فرق عمده ای با ال سی دی سامسونگ s20 یافت. اما کیفیت ال سی دی galaxy s21 ultra در موارد دیگری ایجاد شده است.

میزان نوسازی پنل galaxy s21 ultra می‌تواند متناسب به طریقه کارکرد بین ۱۰ تا ۱۲۰ hz  متغیر باشد. از سمتی دیگر نرخ نوسازی متغیر بر عکس s20، بعلاوه  FHD+ با کیفیت WQHD+ هم قابل تجربه است. samsung طی علائم دیگری بر نابودی فامیلی galaxy note. برای اولین بار ویژگی استفاده از قلم S Pen یا هر قلم که از فناوری Wacomبهره میبرد .را نیز با galaxy s21 ultra به ارمغان اورده است. تا بدین‌ترتیب کاربر از صفحه عریض و ۱۲۰ hz بیشترین لذت را ببرد.

ال سی دی سامسونگ | قطعات موبایل

نرخ نوسازی ۱۲۰ hz ال سی دی سامسونگ ، این بار در کیفیت  +WQHD | قطعات موبایل

قلم S Pen همراه galaxy s21 ultra عرضه نمی‌شود و جایگاهی در داخل بدنه موبایل برای قرار دادن pen ندارد. از جهتی دیگر غول جدید samsung از ویژگی بلوتوث‌محور S Pen مانند گرفتن سلفی یا تعویض موسیقی هایمان بهره نمی برد. کره‌ای‌ها ویژگی خرید مستقل S Pen با اندازه های مشابه قلم اصلی را فراهم کردند. قیمت این محصول ۴۰$ یا قاب کامل به همراه قلم به قیمت ۷۰$ را نیز ایجاد کرده است.

به‌ کمک ویژگی پنهان Show refresh rate در android 11 . می‌توانیم کارکرد نرخ نوسازی galaxy s21ultraرا بیشتر متوجه شویم. بر اساس تحقیق ما در مجله قطعات موبایل ، قانون اصلی در غول جدید Samsung . نمایش دیتا با نرخ نوسازی ۶۰ hz در بیشتر بخش های رابط کاربری و اپ ها است. اما با لمس ال سی دی سامسونگ ، نرخ نوسازی سریعا به ۱۲۰ hz افزایش می یابد. در app های اجرای فیلم مانند MX Player نرخ نوسازی روی ۴۸ hz تنظیم است. در صورتیکه ویدئوهای معمولی در youtube با نرخ نوسازی 60HZ و ویدئوهای HDR با نرخ نوسازی 12HZ پخش می‌شوند. گالری نیز در زمان مرور تصاویر با نرخ 60 HZ و حین پخش فیلم با نرخ 48 HZ نمایش میدهد. در چنین حالت ناپایداری می‌تواند به شارژدهی بهتر باطری منجر شود. همچنین در حالت Adaptive در قیاس با حالت ثابت 60 HZ انجام بپذیرد.

ال سی دی سامسونگ | قطعات موبایل

 Dynamic AMOLED 2x| روشن‌تر و دقیق‌تر از همیشه با پشتیبانی از قلم S Pen

SAMSUNG می‌گوید GALAXY S21 ULTRA به بالاترین روشنایی ۱۵۰۰ نیت دست می‌یابد . همچنین تضاد رنگی آن در قیاس با S20 بهبود 50% تجربه می‌کند. بر پایه این بررسی‌های ما، در حالت تنظیم دستی، حداکثر روشنایی نمایشگر به ۶۲۶ نیت در قسمت پایینی پنل می‌رسد. به طوری که با انتخاب حالت اتوماتیک، بیشترین روشنایی در همان قسمت تا ۱۳۹۱ نیت بالا میرود. که تاثیر عالی به وجود می آورد. اما ۱۱۰ نیت با عدد گفته شده از سمت کمپانی SDAMSUNG فاصله دارد. توجه کنید که روشنایی بخش یکنواختی ندارد. همچنین در حالت اتوماتیک، اختلافی ۱۵۶ نیتی بین نیمه‌ی پایین و بالا ایجاد می شود.

به‌لطف حداقل روشنایی ۱٫۹۶ نیتی ال سی دی سامسونگ، به آسانی می‌توان با GALAXY S21 ULTRA در تیرگی مطلق نیز کار کرد. SAMSUNG ویژگی تازه ای به‌ نام Eye Comfort Shield را نیز دراختیار کاربر قرار می‌دهد. که رنگ‌ها را بر پایه نور محیط متغیر است. بدین منظور از میزان نور آبی کاسته تا فشار کمتری به چشمان شخص وارد شود.

فروشگاه قطعات موبایل رضایی یکی از بزرگترین عرضه کنندگان قطعات موبایل در ایران میباشد .

شما عزیزان میتوانید برای خرید انواع ال سی دی سامسونگ به صفحه ال سی دی سایت ما

مراجعه کنید .

قطعات موبایل

قطعات موبایل

Comprehensive guide to recognizing different types of mobile components Title
Rezaei mobile parts store Departman
Sir Lotfi BY
10 min Time
1100 Counter

 

راهنما جامع شناخت انواع قطعات موبایل | قطعات موبایل اصفهان

قطعات موبایل اصفهان

قسمت های سازنده گوشی موبایل شامل  :

قاب روبرویی موبایل :

قاب پشتی

آشنایی با قطعات موبایل :

خازن :

مقاومت ها :

ترانزیستور :

دیودها :

Ic power | قطعات موبایل اصفهان

Ic radio (FM)

IC RAM

IC E2PROM

IC FLASH

اسپیکر در موبایل

بلوک

VCO چیست؟ | قطعات موبایل اصفهان

سوئیچ آنتن

IC RF

IC PF

فیلتر هایSAW

IC صوت چیست؟

میکروفون

در این مقاله از فروشگاه قطعات موبایل رضایی به تمام جزئیات موارد ساختاری موبایل و قطعات آن میپردازیرم . پس با ما همراه باشید

راهنما جامع شناخت انواع قطعات موبایل

نشان های الکترونیکی برای نشانه در مدار های برقی بهره گیری می شوند. از این نشانه ها در موقع تست و ساخت مدار و بعد از آن در تعمیرات بهره میگیریم . این قطعات موبایل را با استفاده از مپ در دسترس، روی مدار الکتریکی سوار می کنید .همچنین برای تعمیر کردن هم می توانید از این مپ و نقشه یاری بگیرید. این مورد در صورتی امکان پذیر است نقشه خوانی را مسلط باشید در اوایل کار و برای مقدمه به شناخت با قطعات موبایل و شکل فنی آن می کنیم و تمام تلاشمان در این جهت است که که نکته های  اصلی و کلیدی را بیان کنیم  .

تلفن همراه هم مثل رایانه، قطعات بر روی یک برد الکترونیکی پیاده شده اند.طراحی های گوناگون بردهای برقی نسبت به هم در موبایل ها پیچیدگی آنها را نشان میدهد.

قطعات موبایل اصفهان

قسمت های سازنده گوشی موبایل شامل  :

 • قاب پشتی
 • قاب جلویی گوشی

شکل 1

قطعات موبایل

شکل 1

قاب روبرویی موبایل :

این قسمت شامل بدنه اصلی ، تلق ، پنل شماره گیر (در موبایل های مکانیکی)

قاب پشتی :

در پشت قاب کد 15 رقمی نوشته شده، که همان IMEI موبایل است.با بهره گیری از این شماره می شود کد اورجینال موبایل که در IC برد مادر ذخیره شده را به دست آورد که نشان دهنده اصالت  دستگاه موبایل شماست.
روی HOUSING پشتی گوشی شما، قطعات موبایل کمی جای گرفته است که شامل موارد زیر هستند:

 • باطری
 • آنتن مخفی
 • ویبراتور
 • آنتن (4 مورد کشویی، ثابت، هوایی، مخفی)
 • بازر(صدای اهنگ و الارم)
 • UIF
 • میکروفون

آشنایی با قطعات موبایل :

 

خازن :

از خازن ها بعنوان منبع ذخیره ولتاژ بهره می برند. این قطعه در انواع گوناگونی ساخته و به بازار عرضه می شوند.همچنین با توجه به کاربرد در مدار مورد نظر ویژگی مختلفی دارند. یکی از ویژگی های آن در گوشی برای فلاش نور دوربین است. در این هنگام که نیاز به ولتاژ زیاد داریم و این ولتاژ را خازن برای ما به ارمغان می آورد.

 

مقاومت ها :

این قطعه یک کاهش دهنده های ولتاژ برق به حساب می آید. از مهم ترین مقاومت های استفاده شده در سخت افزار گوشی ، مقاومت NTC است. میزان این مقاومت بستگی به عوامل فیزیکی و محیطی تغییر میکند و نوعی از مقاومت های شمرده میشود .

شما عزیزان میتوانید انواع قطعات موبایل مورد نیاز خود را از فروشگاه قطعات موبایل اصفهان ( فروشگاه رضایی ) خریداری و در هر نقطه از کشور دریافت نمایید .

 

ترانزیستور :

قطعه الکترونیکی با 3 پایه که مهم ترین کارکرد آن سوئچینگ و بازده کارایی است.این قطعه سه پایه دارد و کاربرد آن در قطعات موبایل بستگی به مدار دارد.

 

 

دیودها :

عبور جریان برق در دیودها یکطرفه است و انواع گونان و کارایی های زیاد دارند. این قطعه های الکترونیکی ثابت کننده و نقش حفاظتی دارند .

شکل 2

قطعات موبایل

شکل 2

 

 

Ic power | قطعات موبایل اصفهان
ولتاژ نیاز و گرفته شده از باطری را برای هریک از بخش های گوشی را این ic براورده می کند و  از  آن در مواقع گوناگون افزایش و کاهش می یابد.

IC CPU
از اصلی ترین نکته ها بین شناخت قطعات موبایل پروسس همه داده ها بواسطه این ic صورت میگیرد.

 

Ic radio (FM)
پروسس این داده های مبنی بر کانال های رادیویی بر دوش این قطعه است.

آی سی های حافظه ای :
ic های استفاده شده در این بخش IC FLASH ، IC RAM ، IC E2PROM است.

 

IC RAM
این مموری کوتاه مدت مثل کامپیوتر فقط برای نگهداشتن اطلاعات در مدت کم است . و در حالتی که موبایل خاموش شود اطلاعات نیز پاک می رود.

 

IC E2PROM
حافظه دراز مدت با توان نگهداری بالا برای اطلاعات و بیشتر در اصطلاح آن را حافظه موبایل می شناسند.

 

IC FLASH
این IC حافظه دراز مدت است و با خاموش شدن موبایل اطلاعات آن نابود نمیشود.

 

اسپیکر در موبایل

SPEAKER ها در هر گوشی با هر شکل و سایزی مشاهده می شوند و از دید جایگیری قطعه شاید مختلف باشد. زیرا بعضی از تولید کنندگان در بخش پایین و برخی دیگر در پشت موبایل قرار می دهند.
در چندین سال اخیر و با افزایش موبایل های اسمارت در قطعات موبایل اصفهان فقط یک اسپیکر در آنها مشاهده میکنیم . و اگر روی قاب دو بخش اسپیکر جای گرفته شده حتما یکی از آنها به خاطر زیبایی بصری است و اسپیکری پشت آن جا نگرفته است.

بلوک Radio Frequency
در قطعات موبایل این بلوک در بخش بالایی سخت افزار گوشی جای دارد . کار اصلی آن ارتباط با BTS و گرفتن فرکانس های GSM از آنها است. همچنین اطلاعات دریافتی را به دیگر بخش ها منتقل میکند.

قطعات این بلوک:

 • VCO
 • سوئیچ آنتن
 • IC RF
 • IC PA
 • IC PF
 • فیلتر های SAW
 • آنتن

شکل 3

شکل 3

VCO چیست؟ | قطعات موبایل اصفهان

در تبدیل های فرکانسی در موبایل بهره گرفته می شود.در موقعی که احتیاج است تا به BTS تازه ای متصل شوید و فرکانس بر پایه آن تغییر کند وظیفه این قطعه است .

سوئیچ آنتن

هنگام برقراری ارتباط دو حالت  گیرنده و فرستنده را کنترل می کند.

 

IC RF

مدولاسیون و دمدولاسیون وظیفه این قطعه میباشد.

IC PF

در ادامه مقاله آشنایی با قطعات موبایل تقویت و ارسال فرکانس و موج ها را به این IC می سپارند.

آنتن

گرفتن تمامی فرکانس ها از پایگاه های مخابراتی را این قطعه صورت میدهد.

فیلتر هایSAW

طبق مقاله قطعات موبایل اصفهان فیلترینگ فرکانس های دور و بر موبایل را این وسیله انجام می دهد. به شکلی که تنها به فرکانس های GSM دستور دریافت می دهد و مابقی فرکانس های موجود در پیرامون را فیلتر می کند.

بلوک  Analog Frequency

بلندگو ، میکروفون و IC صوت در این بلوک جای دارند.

شکل 4

قطعات موبایل

شکل 4

IC صوت چیست؟

این IC داده آنالوگ را به دیجیتال و بلعکس مبدل می کند . همچنین شنیدن صدای افراد از راه این  IC میسر میشود.

میکروفون

این قطعات موبایل زمانی که صدا از راه IC صوت به ما رسید. صدای ما هم از راه microphone خوانده می شود و به فرکانس های دیجیتال مبدل و ارسال می گردد.

 

فروشگاه قطعات موبایل رضایی عرضه کننده انواع قطعات موبایل اصفهان و سراسر ایران میباشد .

برای مشاهده صفحه فروشگاه ما کلیک کنید .

 

Faq & Question

خازن چیست ؟

خازن نوعی منبع ذخیره ولتاژ است .

مقاومت چیست ؟

مقاومت وسیله ای برای کاهش ولتاژ است .

ترانزیستور چیست ؟

قطعه الکترونیکی با 3 پایه که مهم ترین کارکرد آن سوئچینگ و بازده کارایی است.

ال سی دی سامسونگ | قطعات موبایل اصفهان

قطعات موبایل | تکنولوژی ال سی دی AMOLED

WHAT IS AMOLED LCD

Title

Rezaei mobile parts store

Departman

Sir Lotfi

BY

13 min

Time

1630

Counter

WHAT IS AMOLED LCD

Title

Rezaei mobile parts store

Departman

Sir Lotfi

BY

13 min

Time

1630

Counter

1#تکنولوژی AMOLED در ال سی دی سامسونگ چیست؟

2#ال سی دیAMOLED چیست؟ چه اختلافی با دیگر ال سی دی ها دارد؟

3#مصرف انرژی در AMOLED و OLED : | قطعات موبایل

4#ال سی دی سامسونگ AMOLED چه ویژگی خوبی دارد؟

5#کدام نوعAMOLED  برای ما کارامد تر است؟

6#فناوری پن تایتل چگونه به بیشتر شدن رزولوشن ال سی دی  کمک می‌کند ؟

7#دیگر فناوری های ساخت ال سی دی |  ال سی دی سامسونگ

 

1#تکنولوژی AMOLED در ال سی دی سامسونگ چیست؟ | قطعات موبایل

فناوری تولید ال سی دی ها به خصوص ال سی دی سامسونگ ارتقا بالایی را داشته.  همچنین این ایام اگر به بازار موبایل ها رجوع کنیم .نام های گوناگونی از جمله AMOLED، PLS  ،IPS ،OLED Super AMOLED، Super IPS و غیره را می شنویم. اما پرسش خیلی از مشتریان ال سی دی سامسونگ در قطعات موبایل  این است که مشخصا این عبارات چه معنی میدهند؟. برای یک شخص، کدامشان بهتر است؟ اختلاف ‌هایی که در این صفحه نمایش ها است ،‌ چقدر است ؟.

قصد ما در این مجله از قطعات موبایل نقد فناوری AMOLED و OLED است و می‌خواهیم دسته بندی آن ها را بررسی کنیم.

 

 2#ال سی دیAMOLED چیست؟ چه اختلافی با دیگر ال سی دی ها دارد؟

امولد یکی از فناوری های شناخته شده در تولید ال سی دی ها می‌باشد. که در چند موبایل و تبلت سرشناس هم استفاده شده است. برای همین ال سی دی های AMOLED یک فناوری کاملاً شناخته شده حساب میشود .  AMOLEDمخفف Active Matrix Organic Light Emitting Diode است. معنی آن اجتماعی فعال از دیودهای ارگانیک درخشنده نور است. توجه کنید که OLED کلمه شناخته شده تری به معنای دیودهای ارگانیک تابنده‌ی نور است.

طبق مشاهدات قطعات موبایل رضایی  که در زمینه قطعات موبایل فعالیت دارد . نحوه کار امولد شباهت بسیاری به OLED دارد. در یک ال سی دی سامسونگ  AMOLED، گونه ای از سطح های کاتدی، آندی و ارگانیک جای دارند . که روی یک سطح یا ماده‌ی دیگر که از قبیل مدار های ال سی دی است قرار می‌گیرند. یک PIXEL قسمتی از ماده‌ی ارگانیک پیوسته است که با پلن نقطه نقطه، به قسمت های کوچکی گروه بندی میشود. هر یک از PIXEL ها را می توان به صورت جداگانه فعال کرد. در اصل مدار مرتبط، ولتاژی به آند و کاتد PIXEL می‌رساند و ماده‌ی ارگانیک بین دو الکترود، تحریک شده و نوری از خود منعکس می‌کند.

شکل 1

قطعات موبایل | تکنولوژی ال سی دی AMOLED

شکل 1

دید جزیی تر در ال سی دی سامسونگ :

اما بیایید دید جزيی تری به این فناوری بیندازیم . سال های قبل برای روشن کردن یک PIXEL از مقدار جریان نسبتاً زیادی گرفته می‌شد. در اصل ماتریس یا اجتماع منفعلی از PIXEL  ها درگیر فعالیت می‌شدند. حالا به جای ماتریس منفعل از ماتریس فعال بهره برده می‌شود. در راه تازه از حداقل 2 سطح نازک ترانزیستور به عبارت TFT بهره گرفته می‌شود. که یکی نماینده شروع شارژ خازن و آن یکی نماینده متوقف کردن شارژ شدن است . دومین سطح ظریف ترانزیستور هم ولتاژ مورد نیاز برای ایجاد جریان عالی جهت کارکرد یک PIXEL را محیا  می‌کند. به دلیل فعال بودن ماتریس پیکسل‌ها، نام تکنولوژی جدید  ال سی دی سامسونگ  را AMOLED گذاشته‌اند. علت  کم مصرف بودن آن هم نیاز به برق کمتر برای بازدهی است.

 3#مصرف انرژی در AMOLED و OLED : | قطعات موبایل

 

مصرف برق ( انرژی ) یک ال سی دی  OLED به روشنایی و رنگ آن بسیار بستگی دارد. برای نمونه اگر یک ال سی دی با کیفیت تصویر QVGA ، متنی سفید را روی بک گراند مشکی نمایش دهد، توان مصرفی آن نزدیک 0.3 w است.  اما اگر متن های مشکی روی بک گراند سفید نمایش داده شود. مقدار مصرفی به بالاتر از 0.7 w می‌رسد. در مورد ال سی دی موبایل هم ، توان مصرفی آنقدر ها هم به رنگ بستگی ندارد و همراه حدود 0.35 w می‌باشد.

در صفحه نمایش امولد در موقع نمایش رنگ مشکی، pixel به صورت کامل خاموش می‌شود. برای همین مقدار تضاد رنگی قطعا بیشتر از پنل‌های LCD است. اگر ال سی دی و امولد را زیر نور خورشید بسنجیم، نتیجه این است که روشنایی کمتر  امولد، کاهش دید را نتیجه میدهد. البته سامسونگ با معرفی ال سی دی سوپر امولد و کم کردن فاصله‌ی مابین سطح ها، ایراد روشنایی را مقداری حل کرده است.

شکل 2

قطعات موبایل | تکنولوژی ال سی دی AMOLED

شکل 2

ال سی دی سامسونگ خود به مانور بر فناوری امولد  می پردازد  و یکی از تولید کننده های اصلی پنل‌های امولد در  دنیای قطعات موبایل است. البته به جز از samsung، دیگر تولید کنندگان مانند htc و motorola اچ‌تی‌سی و موتورولا هم به دنبال این فناوری اند رفته‌اند؛ اما برای بهره  از آخرین نتیجه های سامسونگ، می‌بایست در صف انتظار بمانند. راه دومی که پیش روی رقیبان Samsung  قرار دارد، استفاده از دید علمی است.

 4# ال سی دی AMOLED چه ویژگی خوبی دارد؟

PIXEL های ال سی دی امولد با سرعتی تقریبا 3 برابر سرعت ویدیو های معمولی روشن و خاموش می‌شوند.برای همین نمایش کلیپ های پر تحرک و حرکات تند ، روان و عالی هستند.

به طور مختصر امکان مهم امولد که در قطعات موبایل گفته شد، این است . که برای افراد مختلف مثل نمایش فیلم و عکس و چرا که نه ، برای گیم ها بسیار عالی است. رزولوشن تصاویر خوب هستند و در برخی ویژگی ها نسبت به دیگر گونه های ال سی دی کیفیت چشمگیری دارد. برخی اوقات زیر نور مستقیم خورشید هم کیفیت ال سی دی های امولد بالاتر از رقیبان است. البته این خوب بودن ها همیشگی نیست.

برای خرید انواع ال سی دی سامسونگ به فروشگاه قطعات موبایل رضایی مراجعه کنید.

نکته‌ی دیگر این است که ال سی دی های امولد پاسخ دهی سریعی دارد. میزان نوسازی آن بیشتر است و هر چه آپدیت می‌شود، کارایی آن بالاتنر می رود . کم مصرف بودن در دنیای موبایل ها، یک قضیه اساسی است و تولید کنندگان موبایل و تبلت همیشه  به فکر تولید و استفاده از  پنل هایی کم مصرف هستند. چه بسا که این دوره نوبت به بهره بردن از فناوری G4  رسیده که خود مصرف باطری را بالا میبرد و عمر آن را کم می‌کند.

شکل 3

قطعات موبایل | تکنولوژی ال سی دی AMOLED

شکل 3

 5#کدام نوعAMOLED  برای ما کارامد تر است؟ | قطعات موبایل

اگر قصد خرید یک موبایل تازه را دارید. قطعا  ابعاد و فناوری ال سی دی ، یکی از اصلی ترین نکته ها در انتخاب شماست. نکته های مهم دیگری مانند سرعت CPU ، پشتیبانی از اینترنت 3G یا 4G، نوع سیستم‌عامل و امکان ارتقای آن، عمر باطری، سازگاری با اپراتورهای موبایل و حتی کیفیت دوربین یا دوربین‌ها هم در انتخاب کاربران مفید می‌باشند. اما به عنوان اصلی باز میگردیم، فناوری ساخت نمایشگر ؛اگر نیاز باشد یکی از ال سی دی های امولد را برگزینید ، در ابتدا باید به پرسش های زیر جواب دهید:

 • آیا در پی رزولوشن بالای تصاویر هستید؟
 • آیا از موبایل در مکان های سرباز ، زیاد استفاده می‌کنید؟
 • آیا به شکل معمول از موبایل برای دیدن فیلم و استفاده از اپ ها و گیم های سنگین استفاده می‌کنید؟

سه سوال گفته شده در برگزیدن بهترین نوع امولد تأثیر بالا دارند. به صورت دیگر نمی‌توان یکی از موارد گفته شده را بهترین نوع امولد شمرد و همه چیز به نحوه استفاده‌ی شما وابسطه است . با این حال اگر قصد دارید موبایل خود را بر حسب ال سی دی برگزینید .

توصیه ما بر شما :

طبق تجربه فروشگاه قطعات موبایل رضایی در قطعات موبایل بهتر است سراغ سوپر امولد پلاس یا اچ دی امولد پلاس  بروید. این ال سی دی ها در تازه ترین گجت های  SAMSUNG استفاده شده اند. لذا از لحاظ توان cpu  ، ویژگی ارتباطی و اینترنت و نیز ورژن سیستم عامل، با مشکل ویژه ای مواجه نمی‌شوید.

ال سی دی سامسونگ (سوپر امولد پلاس )‌ ساب pixel های بالاتری دارند .همچنین در نتیجه شفافیت آنها نسبت به ال سی دی های رتینا اپل که ppi عالی دارند. نزدیک‌تر بوده و وضوح بالایی دارند. قصد از sub pixel، هر دانه سلول‌های رنگی است که در یک Pixel جای گرفته اند. دقت کنید sub pixel به این عنوان نیست که تصاویر با کیفیت‌تر هستند زیرا با بیشتر بودن تعداد pixel ها در اصل رزولوشن هم بالا می رود.

شکل 4

قطعات موبایل | تکنولوژی ال سی دی AMOLED

شکل 4

اچ دی سوپر امولد برای بیشتر شدن رزولوشن، از کانترست بالا تصاویر چشم پوشیده است. انجام این امر با استفاده از فناوری  پن تایتل امکان یافته که در ال سی دی های سوپر اکولد عادی هم کارایی دارد. همانگونه که اطلاع دارید قصد از رزولوشن HD، رزولوشنی بالاتر از 1280 در 720 px می‌باشد.

اچ دی سوپر امولد  و فول اچ دی سوپر امولد پلاس نیز دو واژه تازه هستند. که درباره موبایل های جدید samsung که رزولوشن بالایی دارند، استفاده میشود.

 6#فناوری پن تایتل چگونه به بیشتر شدن رزولوشن ال سی دی  کمک می‌کند ؟

منظور از فناوری pan title یا matrix pan title در قطعات موبایل این است. که چگونگی چیدمان sub pixel ها در یک pixel از ال سی دی امولد به شکل ویژه است. ال سی دی های pan title  چیدمانی از رنگ‌های سبز، قرمز، آبی و مجدداً سبز رنگ دارند که به اختصار RGB گفته می‌شود. خوبی بهره گیری از pan title این است که با استفاده از sub pixel ها کمتر میشود به رزولوشن بیشتری رسید. اما ایرادی که در این راه است . اینگونه است که عکسها همان کانترست که انتظار است را ندارند. زیرا pixel های کمتری به کار می افتند.

 • فروشگاه قطعات موبایل رضایی مرکز تخصصی فروش انواع ال سی دی سامسونگ ، اپل ، هواوی و … میباشد . برای خرید به سایت ما به آدرس SHR.IR مراجعه کنید .

 7#دیگر فناوری های ساخت ال سی دی |  ال سی دی سامسونگ

ال سی دی های امولد بیشتر بواسطه samsung و در گجت های اندرویدی و windows phone استفاده میشوند . اما گروه های گوناگون امولد را می‌توان در دیگر تبلت ها و موبایل ها ، کنسول‌های بازی، پلیرها و دوربین‌های عکاسی هم دید.

اگر این امر ، به منظور نقد انواع ال سی دی در موبایل باشد . فناوری های دیگری مثل ال سی دی های retina در گوشی های apple و فناوری SLCD در محصولات samsung، htc، sony و جدیدا P-OLED ال‌جی نیز وارد جنگ با ال سی دی های سامسونگ شده‌اند.

FAQ & QUESTION

انواع تکنولوژی های ال سی دی چیست؟

OLED , AMOLED , SUPER AMOLED , RETINA , P-OLED

انواع تکنولوژی ال سی دی سامسونگ چیست ؟

AMOLED , SUPER AMOLED , HD SUPER AMOLED

فروش قطعات موبایل اصفهان | قطعات موبایل اصفهان

قطعات تلفن همراه اصفهان|بهترین گلس برای موبایل شما + آموزش نصب

TITLE Install mobile glass without bubbles
Departman REZAEI MOBILE PARTS STORE
BY SIR Lotfi
Time 10 min
Counter 1060

در این مقاله از قطعات تلفن همراه اصفهان میخواهیم به معرفی بهترین گلس برای موبایل شما بپردازیم . همچنین آموزش نصب هم داریم ! پس با ما همراه باشید ..

 1#گلس گوشیتو بدون حباب و باد افتادگی نصب کن !! | قطعات تلفن همراه اصفهان

بیم خط افتادگی و آسیب دیدن نمایشگر موبایل به هر علتی امکان پذیر است. یکی از راه‏ های پیشگیری از خش افتادگی بر روی نمایشگر موبایل‏ های هوشمند. بهره بردن و استفاده از گلس های صفحه نمایش (پلاستیکی) و یا شیشه ای است. در این روز در مرکز فروش قطعات تلفن همراه اصفهان  میخواهیم چگونگی نصب و چسباندن گلس ، گارد نمایشگر ‏ و برچسب ضد ضربه موبایل را بدون خاک و هوا گیری به شما یاد دهیم.

 2#نحوه نصب گلس نمایشگر (برچسب ضد خط) و گلس (شیشه ای) موبایل

دو گروه گلس نمایشگر (پلاستیکی یا تلقی و شیشه ای) در بازار قطعات تلفن همراه اصفهان موجود می باشد . گلس های گروه شیشه یا (glass) گارد هایی چند سطحی میباشند. که گرما را به خود دیده اند و به علت چند سطحی بودن به یک جسم سفت و سخت شیشه ای تبدیل شده اند. همچنین قطر آن بین ۰٫۳ تا ۰٫۵ mm است.

همچنین میتوان در مجله فروش قطعات موبایل اصفهان اشاره کرد کاملا ضد هرگونه خط و خطوطی هستند. گلس ها به دلیل شیشه ای بودنشان در مقابل آسیب های ناشی از ضربه بسیار مقاوم هستند. و اگر ضربه به ال سی دی موبایل بخورد ، گلس محافظ شکسته اما نمایشگر همچنان سالم باقی می ماند.

اما گلس های نمایشگر تلقی ( پلاستیکی ) که به نام بوف شناخته میشوند. از سطوح پلاستیکی کامپکت شده ایجاد شده است.  که قطر آنها نزدیک ۰٫۱ mm است و میتوانند خط و خش بگیرند . گلس های تلقی به خاطر جنس پلاستیکی که دارند فشار را در سطوح پخش میکنند. همچنین عمق ضربه را کم میکنند.

قبلا در قطعات تلفن همراه اصفهان نحوه انتخاب بهترین گلس را به شما گفته ایم . در ادامه این مجله اموزشی ( فروشگاه قطعات موبایل رضایی )  میخواهیم نحوه نصب گلس  نمایشگر موبایل شیشه ای و گلس ضد خش را به شما آموزش دهیم .

 3#آموزش نصب گلس موبایل بدون هوا گرفتگی | فروش قطعات موبایل اصفهان

گلس های موبایل به شکل کلی قطعات تلفن همراه اصفهان ۴ کیفیت متفاوت دارند. که هریک از آنان استفاده های گوناگونی دارند. انواع گل محافظ نمایشگر موبایل از قبیل :

 • گلس نیمه سخت که کیفیت مناسبی داردند و قابل انعطاف هستند و همچنین در فروشگاه ها به آسانی یافت می شود.بکارگیری این مدل از گلس های نمایشگر، توصیه می شود.
 • گلس سخت نرمی و انعطاف کمتری دارد و با کمترین فشار میشکنند.
 • گلس های نمایشگر پلی کربنات در مقابل فشار و ضربه مستحکم است ولی در مقابل خط و خش مقاوم نیستند.
 • گلس های وینیلی طبق تجربه مقاله فروش قطعات موبایل اصفهان . نرم و کیفیت بالایی ندارند و در برابر ضربه مقاومت زیادی ندارد. برای همین استعداد خط و خش دارند در نتیجه پیشنهاد نمی شود.

گلس های نمایشگر یا محافظ های ضدخش از خراش برداشتن نواحی شیشه ای محافظت می کند و از شکستگی شیشه در زمان افتادن مراقبت می کند. برای نصب گلس نمایشگر موبایل باید دقت بالایی داشته باشید.

 4#نحوه نصب گلس قطعات تلفن همراه اصفهان:

برای نصب گلس محافظ نمایشگر یک مکان مناسب انتخاب کنید که عاری از گرد و خاک باشد. موبایل خود را روبروی بخار آب گرم قرار دهید تا گلس نمایشگر قبلی به آسانی تشخیص و جدا شود.

شکل 1

قطعات تلفن همراه اصفهان|بهترین گلس برای موبایل شما + آموزش نصب

شکل 1

قبل از نصب گلس نمایشگر جدید دستان خود را با آب و صابون بشویید .

حالا نمایشگر گوشیتان را با مواد مخصوص یا الکل پاک کنید .توجه داشته باشید که دستمالی که دارید تمیز و نرم باشد.

شکل 2

قطعات تلفن همراه اصفهان|بهترین گلس برای موبایل شما + آموزش نصب

شکل 2

همکاران ما در بخش تعمیرات فروشگاه قطعات موبایل رضایی با رعایت تمام اصول اقدام به نصب گلس انواع موبایل میکنند .

چگونگی جای گیری گلس نمایشگر را ملاحظه کنید. گلس را از پک خود بیرون آورده و با توجه به این که کدام سمت باید روی موبایل جای بگیرد، با دقت آن را روی نمایشگر موبایل خود بچسبانید . توجه کنید که اسپیکرها و دوربین ها به درستی در جای مناسب خود قرار گیرند.

شکل 3

قطعات تلفن همراه اصفهان|بهترین گلس برای موبایل شما + آموزش نصب

شکل 3

اگر در گلی نمایشگر گرد و خاکی میبینید ، برای پاک کردن این گرد و خاک، توصیه می کنیم از یک نوار چسب بهره برده و با گذاشتن و کندن آن به شکل مکرر و در همه قسمت های نمایشگر، پشت آن را از گرد و خاک پاک کنید. برخی از پک های گلس نمایشگر موبایل یک برچسب ویژه برای پاک کردن گرد و غبار دارند.

 5#تکلیف گرد و غبار زیر گلس چه میشود ؟

برخی اوقات پس از نصب گلس نمایشگر گوشی طبق تجربه قطعات تلفن همراه اصفهان ، در زیر آن هوا مبحوس می شود.  برای از بین بردن این هوا ها توصیه می کنیم از یک کارت نسبتا محکم بهره بگیرید. و با فشار آرام حباب ها را از بین گلس و صفحه نمایش گوشی خارج کنید. برای این کار کارت خود را از یکی از لبه ها روی نمایشگر قرار دهید. سپس به آهستگی و با فشار کم به سوی بالا بکشید تا حباب ها خارج شوند.

شکل 4

قطعات تلفن همراه اصفهان|بهترین گلس برای موبایل شما + آموزش نصب

شکل 4

کار به اتمام رسیده است و از گلس خود استفاده ببرید. حالا اگر تمایل دارید می توانید با مطالعه انتخاب بهترین گلس برای گوشی خود . که کمی پیش در مجلات فروش قطعات موبایل اصفهان ( رضایی ) قرار داده اقدام به خرید و نصب گلس خود کنید .

 

در ادامه مقاله فروش قطعات موبایل اصفهان  نصب گلس موبایل را بدون هیچگونه گرد و خاک و حبابی را خواهید دید.

 

 6#چگونگی نصب و قرار دادن گلس روی موبایل | قطعات تلفن همراه اصفهان

نحوه چسباندن گلس موبایل در فروش قطعات موبایل اصفهان بسیار به نصب گلس محافظ نمایشگر است. برای نصب گلس موبایل اول نمایشگر خود را با بهره بردن از الکل و دستمال تمیز کاملا پاک کنید. قبل از آن مطمئن شوید که موبایل شما خاموش است.

لبه های محافظ را گرفته و به شکلی که جای انگشت شما روی گلس نماند ،آن را تراز و بچسپانید.

 

برای از حذف هوای مبحوس زیر گلس پارچه ای لطیف و تمیز را روی محافظ بکشید تا هوایی که شکل گرفته از بین بروند.

 

قطعات تلفن همراه اصفهان عرضه کننده انواع قطعات موبایل در کشور میباشد.

برای مشاهده فروشگاه آنلاین ما کلیک کنید .

 

FAQ & Qustion

بهترین گلس کدامست ؟

گلس های سرامیکی و شیشه ای که انعطاف کمتری داشته ولی مقاومت بالایی دارند .

گرد و غبار بین گلس و ال سی دی را چگونه برطرف کنیم ؟

با استفاده از نوار چسب بصورت مکرر به صفحه چسبانده و جدا میکنیم . با این کار گرد و غبار برطرف می شود .

فروش قطعات موبایل اصفهان | قطعات موبایل اصفهان

بهترین گوشی های گیمینگ کدامند؟ | قطعات تلفن همراه اصفهان

6 powerful mobile for gamers title
Rezaei mobile parts store departman
Sir lotfi by
15 min time
2211 counter

 

6 گوشی قدرتمند گیمینگ که تا به حال ندیده اید ! | قطعات تلفن همراه اصفهان | فروش قطعات موبایل اصفهان

در این مقاله از قطعات تلفن همراه اصفهان میخواهیم به بررسی بهترین گوشی های گیمینگ بپردازیم . پس با ما در فروش قطعات موبایل اصفهان همراه باشید.

برترین گزینه و به صرفه ترین موبایل  گیمینگ

( XIAOMI BLACK SHARK 3 )  | فروشگاه قطعات موبایل رضایی

رکورد خودش را فتح میکند!

TOLD FRIENDS جدید فامیلیٔ‌  شیائومی بلک شارک برای مجله قطعات تلفن همراه اصفهان خیلی دلگرمی بوجود آورد. به آن منظور که بنده موبایل XIAOMI دارم. همواره خبر های این کمپانی را با حساسیت ویژه ای دنبال میکنم . همچنین وقتیکه این کمپانی Black Shark 3 را عرضه کرد بسیار XIAOMI را در قطعات تلفن همراه اصفهان تشویق کردم. XIAOMI با دیزاین و طراحی این موبایل اسمارت ، نسبت به دو مدل گذشته  ثابت کرد .که چه مقدار هوای GAMER ها را دارد . با جمع آوری قدرتی بالا و دیزاین ویژه که احتیاجات GAMER ها را مورد نظر داشته اند. همچنین موفق به تجربهٔ‌ عالی از یک سیستم گیمینگ همراه را به وجود آورد.

من در این بخش از مقاله فروش قطعات موبایل رضایی  باید بگویم که بهره بردن از واژه به صرفه برای این موبایل شاید کمی گیج کننده باشد. اما زمانی که هزینه این موبایل را، که مقداری بالاتر از ۵۰۰ پوند می‌باشد، با امکاناتی که در بهای آن میگیریم. همانند:  سی پی یو Snapdragon 865 و سیستم کول فوق العاده مقایسه کنیم میتوان به او را مقرون به صرفه گفت. باطری ۴۷۲۰ ma این موبایل اسمارت نیز، حتی در زمان بازی پشت هم ، وقت زیادی را بین دفعات شارژ موبایل به ارمغان می آورد.

بهترین گوشی های گیمینگ کدامند؟ | قطعات تلفن همراه اصفهان

شکل 1

نقش صفحه نمایش چیست ؟

با صفحه نمایشی به گسترش ۶.۶۷   inch۷.۱  اینچ در ورژنٔ‌ Black Shark 3 Pro و رم فراوان و همچنان برخی از گزینه های مفید که در دیزاین این گوشی می‌باشد. بدون تردید بلک شارک 3 از عالی ترین موبایل های اسمارت gaming موجود در قطعات تلفن همراه اصفهان است. این گوشی ، بعلاوه با قطعات جانبی زیادی ارائه میشود که از نمونهٔ آن‌ها میشود به گیم پد و شارژر کلیپ جدا اشاره کرد . در نتیجه به شما این ویژگی را ارائه می‌دهند که حتی بدون تماس نمایشگر به پلی دادن بپردازید.

شرکت سازنده Xiaomi Black Shark 3
وزن ۲۲۲ گرم
سیستم عامل اندروید 10
ابعاد ۱۰.۴*۷۷.۳*۱۶۸.۷ میلی‌متر
وضوح تصویر ۲۴۰۰*۱۰۸۰ پیکسل
  اندازه صفحه نمایش 6.67 اینچ
رم ۸ گیگابایت / ۱۲ گیگابایت
پردازنده Snapdragon 865
حافظه 512 GB / 256 GB / 128 GB
دوربین جلو 20MP f/2.2
دوربین پشت 64MP f/1.8 wide + 13MP f/2.3 ultrawide + 5MP f/2.2 depth
باطری mAh 4720

علت خرید

 • دیزاین محکم و خیره کننده
 • صفحه نمایش عریض و شفاف
 • به همراه داشتن لوازم جانبی کاربردی

 

با کیفیت ترین موبایل اسمارت گیمینگ: Asus ROG Phone II  | فروش قطعات موبایل اصفهان

سرکش ترین بازی هارا رام کنید .

به گفته پرسنل فروش قطعات موبایل اصفهان ، که چند سال است لپ‌تاپ  ایسوس داشته اند . باید بگوییم تردیدی نیست که loptop های سری gaming ایسوس، که با لوگو ROG ارائه شده اند . از عالی ترین های بازار لپتاپ هستند. حالا سوال اینجاست که در موردٔ موبایل های GAMING این کمپانی که با همین برند ارائه شده‌اند چه میشود گفت؟ حقیقت امر این است که در زیمنه موبایل های اسمارت نیز باید ASUS را باشکوه دانست. زیرا که موفق شده گزینه های فنی فوق العاده ای را در جوار دیزاین کاربردی ویژه GAMER ها در این موبایل ارائه کند.

برای نمونه، سیستم کولر داخلی باعث شده تا سی پی یؤ این موبایل، Snapdragon 855 Plus، و HDD ۱۲ GB آن (به همراه رابط کاربری بومی خود که X Mode نام دارد). بیشترین بازده را داشته اند ). یا شیوه دیزاین ورودی منبع تغذیه و خروجی صدا که به صورتی جای گرفته اند تا به آسانترین راه ممکن بتوانید موبایل را در مود  افقی در دست بگیرید. در ادامه، ASUS سنسورهای ویژه و منحصر به فرد حساس AirTrigger را در اخر موبایل جای داده است .برای همین پلی دادن با آن آسانتر و، همچنین، مفید تر انجام گیرد.

قدرت زیاد این موبایل خیلی زیبا را زمانی در گوشه نمایشگر ۶.۵۹ INCH آن، با نرخ نوسازی تصویر ۱۲۰ HZ، می‌گذاریم . همچنین طبق بررسی فروش قطعات موبایل اصفهان مطلعیم که حتی بهترین بازی‌ها نیز بدون وقفه ای لگ و کندی بر روی آن اعمال می‌شوند. البته که ادغام این قدرت زیاد و باطری با ظرفیت ۶۰۰۰ MA خود یک موبایل باریک و ظریف را در دست شما نمیگذارد . اما اگر هدف فتح الیمپیوس و چیرگی بر فضای گیم ها را در دارید، این موبایل اسب شاخدار شما است .

شکل 2

بهترین گوشی های گیمینگ کدامند؟ | قطعات تلفن همراه اصفهان

شکل 2

دلایل خرید

 • کلید های مختص بازی
 • کولر مخصوص قاب موبایل

 

اطلاعاتی از گوشی گیمینگ Asus ROG Phone II

شرکت سازنده Asus
سیستم عامل اندروید ۹
ابعاد ۹.۵*۷۷.۶*۱۷۱ میلی‌متر
وزن 240 گرم
اندازه صفحه نمایش ۶.۵۹ اینچ
وضوح تصویر ۲۳۴۰*۱۰۸۰ پیکسل
باطری 6000 MA
رم ۸ گیگابایت / ۱۲ گیگابایت
حافظه 1 TB / 512 GB / 256 GB / 128 GB
پردازنده Snapdragon 855 Plus
دوربین پشت 48MP f/1.8 wide + 13MP f/2.4 ultrawide
دوربین جلو 24MP f/2.2

 

عالی ترین برای همگان : Razer Phone 2

نامش را GOD OF WAR گذاشته اند !

از منظر یک بازیکن قدیمی و بدون کوچکترین تبلیغی به شما می‌گویم. وقتی پا به عرصه GAMING گذاشته می‌شود Razer.  به درستی می‌داند چه کار انجام دهد! و برای سنجش درستی حرفمان در قطعات تلفن همراه اصفهان به نقد  Razer Phone 2، که برای پیشرفت Razer Phone معرفی شد، می‌پردازیم. نمایشگری روشن‌تر، اسپیکر هایی شفاف تر و قدرت پردازش بیش‌تر از مدل قبلی خودش تنها گوشه ای از گول زدن های این مار RGB است. که قدرت دارد تمامی گیم هایی که بر روی سیستم‌عامل ANDROID عرضه شده‌اند را با بهترین نرخ نوسازی تصویر پردازش کند.

با داشتن نمایشگری به رزولوشن ۲۵۶۰*۱۴۴۰ PX و ابعاد ۵.۷ INCH که با تمرکز‌ ۵۱۳ PPI به دنبال نرخ نوسازی تصویر ۱۲۰ HZ را عرضه میکند . نیاز به گفتن نیست که ذره ای از گیمتان را از دست نمیدهید . همچنین ، سیستم کولر پیشرفت کرده ٔ و  باعث شده است .که پردازندهٔ Snapdragon 845 و ۸ GB حافظهٔ RAM آن بدون داغ شدن زیاد با بالاترین قدرت کار کنند.

اگر از دید یک GAMER در قطعات تلفن همراه اصفهان نگاه کنیم.  شاید سیستم ضدآب پیشرفته IP67 و لنز دوگانه (12MP + 12MP) در پشت موبایل زیادتوجهیجلب نکند، اما این امر خود گویای کارایی بسیار عالی Razor Phone 2 در رفع احتیاجات روزانه است. این موبایل اسمارت که از سمت متخصصان دنیای GAME برای GAMER ها دیزاین شده به معنای کلمه عالی ترین گزینه برای شما   GAMER ها است .

چرا بخریم ؟

 • نمایشگر واضح و شفاف
 • سیستم کولر عالی
 • قدرتی بی نظیر

شکل 3

بهترین گوشی های گیمینگ کدامند؟ | قطعات تلفن همراه اصفهان

شکل 3

اطلاعاتی از گوشی گیمینگ Razer Phone 2

شرکت سازنده RAZER
ابعاد ۸.۵*۷۹*۱۵۸.۵ میلی‌متر
سیستم عامل اندروید ۸.۱
اندازه صفحه نمایش ۵.۷ اینچ
وضوح تصویر ۲۵۶۰*۱۴۴۰ پیکسل
پردازنده Snapdragon 845
رم ۸ گیگابایت
حافظه ۶۴ گیگابایت
باتری 4000mAh
دوربین پشت 12MP f/1.8 + 12MP f/2.6
دوربین جلو 8MP f/2.0

 

 

گوشی گیمینگ    Samsung Galaxy S20 Plus| فروش قطعات موبایل اصفهان

هرکولی ، بیشتر دیده شده !

نقد موبایل های برتر GAMING بدون در نظر گرفتن فامیلیٔ Galaxy S قطعا امکان ندارد. پس در پی جدیدترین سری این فامیلی یعنی Galaxy S20  SAMSUNGسه مدل برای S20 به عرصه موبایل ارائه شد.: ورژن استاندارد Galaxy S20 با نمایشگری ۶.۲ INCH، ورژن Galaxy S20 Plus با نمایشگری ۶.۷ اینچی و ورژن Galaxy S20 Ultra با نمایشگری ۶.۹ INCH. دلیل اینکه ما در قطعات تلفن همراه اصفهان  نسخهٔ Plus را انتخاب کردم این بود .که این نسخه نمایشگر وسیع تری در مقایسه به ورژن استاندارد دارد .همچنین در عین حال، نسبت به ورژن Ultra خوش دست و لایت تر است همچنان البته، ارزان‌تر است.

سی پی یو Snapdragon 865 در حال حاضر  در مرکز فروش قطعات موبایل اصفهان  پر سرعت ترین سی پی یو های شرکت کوآلکام به شمار می‌آید . همچنین این قدرت در پردازش در کنار ۸ GB رم و ۴۵۰۰ MA باطری خیلی بیشتر از احتیاجات ما برای پا گذاشتن به عرضه GAME است. HDD این مدل ۱۲۸ GB است که می‌توانید با مموری آن را بیشتر کنید. نمایشگر S20 Plus از جنس AMOLED بوده که، همانند  نوت 10 پلاس، مرغوبیت رنگ بی مانندی را به شما هدیه می‌دهد.

چرا این مدل را بخرم؟

 • قدرت پردازشی بی‌نظیر
 • طراحی زیبا به همراه صفحه نمایش زنده و شفاف

شکل 4

بهترین گوشی های گیمینگ کدامند؟ | قطعات تلفن همراه اصفهان

شکل 4

ویژگی های گیمینگ Samsung Galaxy S20 Plus

شرکت سازنده Samsung
سیستم عامل ۶.۷ اینچ
ابعاد ۷.۸*۷۳.۷*۱۶۱.۹ میلی‌متر
وزن Android 10
دوربین جلو 10MP f/2.2
وضوح تصویر ۳۲۰۰*۱۴۴۰ پیکسل
پردازنده Exynos 990 / Snapdragon 865
حافظه 128 GB
رم 8G
باتری mAh 4500
دوربین پشت 12MP f/1.8 wide + 64MP f/2.0 telephoto + 12MP f/2.2 ultrawide + 0.3MP f/1.0 depth
اندازه صفحه نمایش 186 گرم

 

موبایل گیمینگ Sony Xperia 1| فروش قطعات موبایل اصفهان

یک سینمای خانگی در موبایل شما !

 

ممکن است در نقد مجله قطعات تلفن همراه اصفهان در مورد موبایل سامسونگ نوت 10 پلاس ملتفت شده باشید که نمایشگر برایمان از ویژگی خاصی برخوردار است. و به همین علت هم Sony Xperia 1 نیز جلب توجه کرده است. تناسب نمایشگر ۲۱:۹ یک تناسب ابعاد بسیار عریض و سینمایی است. اهل سینما از این تناسب برای پخش ویدیوها بهره میبرند. تا آن نوار مشکی در پایین و بالا صفحه حذف شود. وقتی نمایشگری ۶.۵ INCH با رزولوشنی  4Kدر این تناسب ابعاد ارائه می‌شود. یعنی شما یک سینمای خانگی را در دست‌هایتان خواهید داشت. حال به این ترکیب فناوری اچ دی ار برای تصویر و Dolby Atmos برای پخش صدا را اضافه کنید. تا بفهمید سونی با مدل Xperia 1 هنوز هم به قوانین خود پایبند است.

فروشگاه رضایی عرضه کننده انواع قطعات موبایل اصفهان و ایران میباشد و بیش از 10 سال سابقه در زمینه فروش قطعات موبایل اصفهان دارد .

سی پی یو‌ اسنپ دراگون 855 گزینه بسیار امنی است. قدرت پردازشی آن اگر بالاتر از سی پی یو های باقی رقیبان نباشد کمتر از آن‌ها هم نیست. و با 6GB رم و ۳۳۰۰ MA باطری Xperia 1 با قدرت به جمع رقیبان پا می‌گذارد. البته HDDٔ ۱۲۸ GB مقدار کمی نیست، ولی شما قادرید با مموری این عدد را نیز افزایش دهید. اما قضیه آنجاست که انتقال پرونده های گیم بر روی مموری ممکن است ایراد ایجاد کند. تجربه شخصی ما در قطعات تلفن همراه اصفهان نشان داده که زمانی بازی Hearthstone با حجمی بالاتر از 2GB را بر روی مموری انتقال دادم .اجرای بازی با لگ و یا با ایرادی مواجه شد.

چرا این گوشی را بخرم ؟

 • صفحه نمایش با تناسب تصویر ۲۱:۹ و رزولوشن 4K
 • ظریف و مرغوب

دلایل برای نخریدن

 • دیزاین کلی موبایل هنوز جای بهتر شدن دارد

شکل 5

بهترین گوشی های گیمینگ کدامند؟ | قطعات تلفن همراه اصفهان

شکل 5

اطلاعاتی از گوشی گیمینگ Sony Xperia 1

شرکت سازنده Sony Xperia 1
وزن ۱۸۰ گرم
ابعاد ۸.۲*۷۲*۱۶۷ میلی‌متر
پردازنده Snapdragon 855
اندازه صفحه نمایش ۶.۵ اینچ
وضوح تصویر ۳۸۴۰*۱۶۴۴ پیکسل
 سیستم عامل ANDROID 9
رم ۶ گیگابایت
حافظه 128 GB / 64 GB
 دوربین جلو 10MP f/2.0
دوربین پشت 12MP f/1.6 + 12MP f/2.4 + 12MP f/2.4
باطری mAh 3300

 

گوشی گیمینگ OnePlus 7 Pro | قطعات تلفن همراه اصفهان

اصالت را تجربه کنیم!

ما در فروش قطعات موبایل اصفهان برای OnePlus احترام زیادی قائلیم. این کمپانی بزرگ از شرکت کوچکی، به جهان خاطر نشان کرد. که اسامی مانند اپل و سامسونگ در اصل تنها یک نام هستند.

این خود موبایل است که ارزش اصلی خودش را مشخص می‌کند. شعار این کمپانی

«قاتل پرچمدار]» است و میتوان گفت طبق مشاهدات مجله فروش قطعات موبایل اصفهان به درستی به حرفشان عمل کرده اند. موبایل هایش را با تمام ویژگیهای موبایل های پرچمدار اما با هزینه ای ارزان به بازار ارائه می‌کند.

حتی شما میتوانید تاریخچه این کمپانی را در سایت جامع ویکیپدیا مطالعه کنید .  این در حالی‌ است که موبایل های OnePlus برخی اوقات در برخی از موارد حتی عملکرد بسیار بالاتری نسبت به باقی پرچمداران داشته است. این مدل تا به امروز از گزینه ساده اما سریع ANDROID، به نام OxygenOS، استفاده کرده . همچنین بهتر است بدانید که OnePlus با سرعتی بسیار بالاتر از باقی رقبا ، سیستم‌عامل خود را آپدیت می‌کند .  این آپدیت ها را حتی برای گزینه های قدیمی خود هم منتشر میکند.کاری که کمپانی های دیگر انجام نمیدهند.

با این حال OnePlus 7 Pro  گوشی گیمینگ به حساب می آید ؟

موبایل اسمارت OnePlus 7 Pro به عنوان یک موبایل اسمارت GAMING به بازار قطعات تلفن همراه اصفهان ارائه نشد. اما با مرور امکانات این موبایل به درستی می‌توان دید که چه ابزار خوبی برای gamer ها میتواند باشد . سی پی یو قدرتمند این موبایل به دنبال  صفحه نمایش بزرگ ۶.۶۷ اینچی با لبه‌های خمیده، بدون ناتچ و بدون هیچ لبه ای تنها به این معنی‌ است که لازم است موبایل را در مود افقی نگه دارید. و ببینید چه موجود وحشی در دستانتان زنده میشود . که آماده برای پا گذاشتن در دنیای هر بازی موبایلی می‌باشد.

فروشگاه قطعات موبایل رضایی عرضه کننده انواع قطعات موبایل در اصفهان و کل کشور میباشد .

 

Faq & Qustion

 

بهترین گوشی برای گیم کدام شد ؟

از نظر مجله فروش قطعات تلفن همراه اصفهان : Razer phone 2

مهم ترین فاکتور های یک گوشی گیمینگ چیست ؟

قدرت پردازش – صفحه نمایش – باطری

فروش قطعات موبایل اصفهان | قطعات موبایل اصفهان

فروش قطعات موبایل اصفهان | بهترین گلس برای گوشی شما چیست؟

TITLE Bye the best glass for your phone
departman Rezaei mobile parts store
by Sir lotfi
time 13min
counter 1672

 

#1بهترین گلس را برای گوشی خود بخرید ؟ | فروش قطعات موبایل اصفهان | قطعات موبایل اصفهان

#2انواع گلس موبایل و نقد صفات آن ها

1- گلس های PET | فروشگاه قطعات تلفن همرا رضایی :

2-گلس های  TG (شیشه های گرما دیده) :

3- گلس TPU :

#3بهترین برند گلس سامسونگ و آیفون چیست؟ | فروش قطعات موبایل اصفهان

NILLKIN مدل CP Plus ، بهترین برند محافظ صفحه نمایش موبایل سامسونگ

گلس  3D یا )سه بعدی (،  عالی ترین گلس برای آیفون | قطعات موبایل اصفهان

گلس پرایوسی، عالی ترین گونه GLASS موبایل از دید حریم خصوصی شما

#4اگر APPLE WATCH دارید، بهترین گلس اپل واچ را بخرید! | فروش قطعات موبایل اصفهان

#5نگاه آخر :

FAQ & QUSTION#6

عالی ترین برند GLASS موبایل کدام است؟

تفاوت گلس اصلی و تقلبی چیست؟ | قطعات موبایل اصفهان

چگونه بهترین گلس موبایل را انتخاب کنیم؟

گلس سه بعدی چه تفاوتی با گلس معمولی دارد؟

در این مقاله از فروش قطعات موبایل اصفهان به بررسی بهترین گلس برای گوشی شما میپردازیم . پس در ادامه با ما همراه باشید .

#1بهترین گلس را برای گوشی خود بخرید ! | فروش قطعات موبایل اصفهان | قطعات موبایل اصفهان

نزدیک 70% هزینه موبایل مرتبط به نمایشگر آن میباشد. باور میکنید اگر گفته شود، 3/1 از تلفن همراه هایی که بواسطه افراد ایرانی مصرف می شود. صفحه نمایش شکسته دارند؟.

ترک خوردن نمایشگر موبایل مانند این است که موبایل به اغما رود و تنها یک گام تا مرگ زمان دارد.

یکی از عللی که این آمار عجیب وجود دارد. بالا بودن مخارج تعمیرات موبایل است. به خاطر خرج بالا تعمیرات نمایشگر موبایل، افراد بیشتر میپسندند که تا زمانی که میشود .

ال سی دی موبایل  خود را تعویض نکنند.در حالی که با کمی مواظبت بیشتر . همچنین بهره گیری از گلس نمایشگر تا مقداری می شود از این فاجعه جلوگیری کرد. در این دوره مخارج تعمیرات موبایل در اصفهان و کلیه شهر های کشور به طرز عجیبی بالا رفته است.

باید بگوییم قطعات موبایل اصفهان تمامی خدمات تعمیرات موبایل را بصورت انلاین در کل کشور انجام میدهد.لذا شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه خدمات تعمیرات .موبایل میتوانید با ثبت فرم ” تعمیرات آنلاین موبایل ما بدون هیچ واسطه و نگرانی موبایل خود را تعمیر کنید .

بهترین کاری که از دستتان بر می آید خرید بهترین مدل گلس برای موبایلتان است.  بدانید که قصد شما فقط خرید یک گلس و استفاده از آن نیست. شما در پی پیدا کردن یک راه مفید برای پیشگیری از صدمه ناگهانی به نمایشگر موبایل هستید.

پس حتما در گزینش و خریداری گلس موبایل خود حساس باشید. اطمینان داشته باشید اگر شما هم اطلاع ندارید که چه مدل گلس برای موبایلتان عالی است. با حوصله این مجله راهنما خرید گلس گوشی از فروش قطعات موبایل اصفهان  را بخوانید. به شما قول می دهیم با خواندن این مجله به درستی آگاه می شوید. که برترین برند گلس گوشی شما کدام است.

شکل 1

فروش قطعات موبایل اصفهان | بهترین گلس برای گوشی شما چیست؟

شکل 1

#2انواع گلس موبایل و نقد صفات آن ها

ضمن توجه به ارزش خرید گلس تلفن همران در اصفهان و کشور ، نوع های گوناگونی از محافظ نمایشگر در بازار وجود دارد که هر کدام  خصوصیات ویژه ای دارند.

قبل از خرید گلس موبایل، به اصلی ترین صفت که در فکرتان است بپردازید تا از خرید خود راضی باشید. اصلی ترین صفاتی که افراد از یک glass عالی انتظار دارند، نداشتن بازتاب نور آن است. اثر انگشت روی گلس ایجاد نشود، مات و تار نباشد و … در مجله فروش قطعات موبایل اصفهان نهایت محافظ های صفحه نمایش به 3 دسته اصلی تقسیم می شوند.

1- گلس های PET | فروشگاه قطعات تلفن همرا رضایی :

این نوع از محافظ ها برای افرادی  مناسب است که از موبایلشان با دقت مواظبت نمی کنند. موبایل را کنار سکه ، کلید ، اجسام تیز و قسمت هایی از کیف قرار می دهند.  که ممکن است خط خش روی نمایشگر آن اسجاد شود  .

طبق تحقیقات مجله فروش قطعات موبایل اصفهان برای ساختن این نوع از محافظ ها از پلی استر بهره گیری می شود. البته GLASS های PET زیاد در برابر ضربه محکم نیستند و نمی توانند گزینه مناسبی برای همه موبایل ها باشند.

2-گلس های  TG (شیشه های گرما دیده) :

قابلیت ویژه گلس های گرما دیده ، نبود بازتاب نور در آنهاست. یکی از بدترین نقطه ضعف های glass موبایل، برگرداندن نور است. که این محافظ های گرما دیده به درستی این ایراد را برطرف کرده اند.

glass شیشه ای به توصیه قطعات موبایل اصفهان می تواند گزینه مناسبی نسبت به PET و TPU باشد. در موقع خوردن ضربه به نمایشگر ، امکان شکسته شدن LCD را بسیار زیاد کم میکند .

بهره گیری از سطوح چربی گیر در گلس های شیشه ای باعث می شود تا جای انگشت روی صفحه نمایش باقی نماند. این مدل از گلس ها با توجه به کیفیت بالایی که دارند، تقریبا گران تر هستند.

شکل 2

فروش قطعات موبایل اصفهان | بهترین گلس برای گوشی شما چیست؟

شکل 2

3- گلس TPU :

محافظ صفحه نمایش TPU استحکام زیادی در مقایسه به PET دارند.  اما استحکام ویژه ای در مقابل ضربه ندارند. GLASS های پلاستیکی بیشتر محافظ موبایل در مقابل چربی ، خطو خش یا ورود گرد و خاک است.

#3بهترین برند گلس سامسونگ و آیفون چیست؟ | فروش قطعات موبایل اصفهان

اگر موبایل آیفون یا سامسونگ دارید کار شما بسیار راحت می شود. زیرا  عالی ترین برند  GLASS موبایل را می توانید برای IPHONE و SAMSUNG پیدا کنید.

با توجه به گوناگونی نوع های گلس های نمایشگر گوشی، گزینش عالی ترین GLASS موبایل عمل دشواری به چشم می آید. اما خیلی از برند ها مانند نیلکین، محافظ های صفحه نمایش بسیار مرغوبی را ارائه می کنند.

قطعات موبایل اصفهان به راحتی میگوید نیلکین یکی از بهترین کمپانی ها معرفی کرد. نیلکین نه فقط در زمینه GLASS بلکه برای همه لوازم جانبی کیفیت بالا و تنوع زیادی  در نظر گرفته است. (خصوصا برای کمپانی سامسونگ)

اگر تصمیم داشتید لوازم جانبی موبایلتان را با کمپانی نیلکین ست کنید. انواع زیادی از محصولات این کمپانی در  محصولات همکاران قطعات تلفن همراه اصفهان و کل کشور یافت میشود.

NILLKIN مدل CP Plus ، بهترین برند محافظ صفحه نمایش موبایل سامسونگ

یکی از ایراداتی که کاربران موبایل های SAMSUNG  در فروش قطعات موبایل اصفهان با آن روبرو می شوند. جدا شدن GLASS از روی نمایشگر است. انحنای ننمایشگر موبایل های SAMSUNG، دلیل اصلی ایجاد این ایراد می باشد.

GLASS تمپرد نیلکین بخاطر ظریف بودن ویژه گوشه ها ، بهترین گلس برای موبایل های SAMSUNG محسوب است.اگر میخواهید بهترین گلس برای S8 EDGE S9 S10 و ما بقی موبایل های بالا رده SAMSUNG را دارید قطعا گلس نیکلین را در نظر قرار بدهید.

شکل 3

فروش قطعات موبایل اصفهان | بهترین گلس برای گوشی شما چیست؟

شکل 3

گلس  3D یا )سه بعدی (،  عالی ترین گلس برای آیفون | قطعات موبایل اصفهان

عالی ترین گلس برای موبایل آیفون، گلس های سه بعدی هستند. خمیدگی لبه GLASS های 3D دلیل می شود تا GLASS به درستی بر روی LCD موبایلهای IPHONE جای گیرند و استحکام زیادی در مقابل ضربه داشته باشد.

درخشندگی و وضوح GLASS های سه بعدی در فروش قطعات موبایل اصفهان و کشور خیلی عالی  است و منعکس کردن نور را ندارد. رضایت خرید افراد از 3D GLASS آیفون عالی است و هیچ ضعفی برای این نوع از محافظ ها دریافت نشده است.

اگر در پی عالی ترین برند گلس برای آیفون هستید. حتما به محصولات کمپانی Smart Pixel , Remo و محافظ های 10Dسر بزنید.

گلس پرایوسی، عالی ترین گونه GLASS موبایل از دید حریم خصوصی شما

اگر شما از آن گونه اشخاصی هستید که علاقه ندارید کسی به موبایلتان نظر کند و ورود در اتوبوس یا مکان های شلوغ برای شما رنج آور است، محافظ نمایشگر پرایوسی را از قطعات تلفن همراه اصفهان خریداری کنید و خیالتان را تخت کنید.

گلس پرایوسی یکی از عالی ترین GLASS های موبایل است که می توانید برای تمامی موبایل ها داشته باشید. این گلس خیلی عالی است و همه نمایشگر موبایل را می پوشاند. توجه کنید که گلس پرایوسی یک مدل ویژه ای  از GLASS نیست.

این نوع گلس در فروش قطعات موبایل اصفهان یک فناوری است. که در بعضی از مدل های GLASS استنفاده شده و باعث مشاهده نشدن صفحه موبایل شما می شود.

با خریداری و نصب GLASS پرایوسی آیفون، زاویه دید موبایل کم می شود و اشخاصی که از گوشه به موبایل خیره می شوند. قادر نیستند نمایشگر را ببینند و تنها یک نمایشگر کاملا تیره را می بینند. بعضی از اشخاص این گونه گلس را به اسم “گلس هایی مخفی” می شناسند.

شکل 4

فروش قطعات موبایل اصفهان | بهترین گلس برای گوشی شما چیست؟

شکل 4

شایان ذکر است که قطعات موبایل اصفهان یکی از مراکز خرید قطعات موبایل در اصفهان و کشور میباشد .شما عزیزان میتوانید برای خرید محصولات مورد نیاز خود به سایت فروشگاه قطعات موبایل رضایی مراجعه کنید .

 

#4اگر APPLE WATCH دارید، بهترین گلس اپل واچ را بخرید! | فروش قطعات موبایل اصفهان

به منظور آخرین مطلب این مسئله را به خاطر بسپارید که گلس فقط برای گوشی تلفن همراه نیست !

یکی از بدترین ایراداتی که افراد صاحب APPLE WATCH دارند خرید گلس ارزان بی کیفیت و ارزان است. خود شما فکر کنید، بهتر نیست از اول، عالی ترین گلس اپل واچ را تهیه کرده و همیشه راحت باشید؟
بجای اینکه یک GLASS ارزان برای APPLE WATCH بخرید و با نخستین ضربه نمایشگر ساعتتان آسیب ببیند و خرج بسیار بالایی  را روی شما محتمل شود !

 

اگر بررسی هایتان را کردید و تصمیم دارید با یک روش اصولی از آسیب دیدن نمایشگر اپل واچ خود پیشگیری کنید .می توانید به همکاران فروشگاه قطعات موبایل رضایی در زمینه فروش قطعات موبایل اصفهان و کشور  مراجعه کنید. همچنین یکی از عالی ترین GLASS ها را با قیمت کم و تضمین اصلی بودن کالا بخرید.

شکل 5

فروش قطعات موبایل اصفهان | بهترین گلس برای گوشی شما چیست؟

شکل 5

#5نگاه آخر :

توصیه میکنیم اگر در پی عالی ترین مارک محافظ نمایشگر هستید.  و همچنان بعد از چرخیدن در مورد انواع GLASS موبایل IPHONE و SAMSUNG فهمیدید که نیلکین، عالی ترین برند گلس گوشی تلفن همراه است ، حتما سری به صفحه فروشگاه قطعات موبایل رضایی بزنید .

برای مطالعه دقیق تر درباره قطعات موبایل میتوانید به سایت مرجع ویکیپدیا مراجعه کنید .

FAQ & QUSTION#6

عالی ترین برند GLASS موبایل کدام است؟

کمپانی های گوناگونی هستند که هر کدام برای مدل های گوناگونی از موبایل مناسبند .اما در نهایت GLASS های نیلکین یکی از عالی ترین مدل های محافظ نمایشگر است که برای تمامی موبایل ها عالی است.

تفاوت گلس اصلی و تقلبی چیست؟ | قطعات موبایل اصفهان

عالی ترین راه ، خرید از مراکز معتبر مانند ” فروشگاه قطعات موبایل رضایی”  است. بلکه با توجه به زیاد شدن نمونه های غیراصلی، شناختن آن ها کار دشواری است. نصب گلس غیر اصلی باعث کمتر شدن سرعت موبایل و FINGER PRINT میشود. برای همین تاکید می شود از مدل های غیر اصلی استفاده نکنید.

چگونه بهترین گلس موبایل را انتخاب کنیم؟

 با توجه به انحنا نمایشگر در برخی موبایل ها در قطعات موبایل اصفهان، باید یک گلسی را برگزینید که بی هیچ حبابی روی نمایشگر بنشیند. در این مجله می توانید لیست کامل انواع GLASS مناسب موبایل های گوناگون را ببینید.

گلس سه بعدی چه تفاوتی با گلس معمولی دارد؟

محافظ های سه بعدی در تجربه کاری فروش قطعات موبایل اصفهان  با وضوح بالاتر و بازتاب نکردن نور، کیفیت عکس نمایشگر را از بین نمیبرد.